Meksiką sudrebino 7,1 balo žemės drebėjimas

Meksikoje anksti trečiadienio rytą įvyko 7,1 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo netoli šios šalies Ramiojo vandenyno pakrantės. Tai pranešė Meksiko universiteto UNAM seismologinės tarnybos atstovas.
Meksikos nacionalinė seismologijos tarnyba žemės drebėjimo stiprumą įvertino 7,0 balais pagal Richterio skalę, tačiau Kolorado valstijoje įsikūrusi JAV geologinių tyrimų tarnyba pranešė, kad jo stiprumas siekė 6,4 balų.

Sugriuvus Lasaro Kardenas uostamiesčio viešbučiui, nukentėjo mažiausiai vienas žmogus, pranešė pareigūnas Jesus Alonso Mondragonas (Chesusas Alonzas Mondragonas). Lasaro Kardenas yra už 48 kilometrų nuo žemės drebėjimo epicentro.

Žemės drebėjimo epicentras buvo maždaug už 385 kilometrų į pietvakarius nuo Meksiko.

6 val. 41 min. vietos laiku (11 val. 41 min. Grinvičo laiku) įvykęs žemės drebėjimas "išvertė" gyventojus iš lovų, tačiau, pirminiais duomenimis, padaryta žala yra nedidelė, sakė pareigūnas. Atskirose Meksikos vietose žemės drebėjimas atkirto elektros tiekimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Paryžiuje pristatytas NATO karinėms operacijoms pritaikytas bepilotis sraigtasparnis (1)

Greta milžiniško karinio transportinio lėktuvo A400M kitas „Airbus“ orlaivis – bepilotis sraigtasparnis – atrodo kaip žaisliukas. Nepaisant nedidelių gabaritų, šis aparatas gali iš esmės pakeisti NATO vykdomų karinių jūrų operacijų pobūdį.

Hitlerio varpas kursto aistras: protu nesuvokiama, kad jis skamba per pamaldas (115)

Vokietijos Herxheim am Berg miesto senojoje bažnyčioje kabantis varpas kelia aršias diskusijas. Kam ir kodėl jis galėjo užkliūti? Maža to, miesto meras „Deutsche Welle“ portalui tvirtina, kad bent jau artimiausiu metu nesantaiką kurstantis varpas niekur nedings.

Rusija perspėja Norvegiją, kad dėl JAV karių dislokavimo pablogės santykiai (89)

Norvegijos santykiai su Rusija gali pablogėti, o įtampa NATO šiauriniame flange - išaugti dėl Norvegijos leidimo Jungtinėms Valstijoms dislokuoti jūrų pėstininkus savo teritorijoje, Rusijos ambasada Norvegijoje šeštadienį pranešė naujienų agentūrai „Reuters“.

Kataras teigia, kad šaliai iškelti reikalavimai yra nerealistiški

Kataro užsienio reikalų ministras atmetė arabų šalių įteiktą 13 reikalavimų sąrašą, kuriuos reiktų įgyvendinti tam, kad būtų atšauktos sankcijos. Pasak ministro, reikalavimai yra nepagrįsti ir neįgyvendinami, informuoja BBC.

Pietų Korėjos prezidentas pakvietė Pchenjano delegaciją į 2018-ųjų žiemos olimpines žaidynes

Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį pakvietė Šiaurės Korėją į kitąmet vyksiančias žiemos olimpines žaidynes ir sakė, kad sportas galėtų tapti priemone siekti taikos.