Maskvos oro uoste policija nukenksmino bombą

Maskvos I-ajame Šeremetjevo oro uoste policija ketvirtadienį ryte aptiko ir nukenksmino bombą, pranešė vietos policijos komisaras.
Dėžė su bomba buvo padėta ant palangės skrydžių mokymo centre. Įtarimas kilo apsaugos darbuotojams, kurie iškvietė policiją.

Sprogmuo buvo pagamintas iš stiklainio, granatos, rūgšties ir dinamito. Federalinė saugumo tarnyba (FST) sakė, kad sprogimas būtų nugriaudėjęs rūgščiai ištirpdžius izoliacinį dinamito apvalkalą.

Policija pradėjo incidento tyrimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

JAV perspėjo Rusiją: gali nutraukti antiteroristinį bendradarbiavimą

JAV administracija oficialiai perspėjo Rusiją, kad yra pasiruošusi nutraukti antiteroristinį bendradarbiavimą su Maskva, jei rusų kariškių remiamas Damasko režimas nenutrauks barbariškų Alepo bombardavimų.

Švedija grąžins privalomąją karo tarnybą: šauks ir merginas (25)

Švedijoje nuo 2018 metų bus grąžinta visuotinė karo prievolė, pranešė gynybos ministras Peteris Hultqvistas.

Šaudynės JAV: paauglys mokykloje nušovė savo tėvą ir sužeidė tris žmones (3)

Pietų Karolinos valstijoje vienas paauglys nužudė savo tėvą, o vėliau pašovė tris žmones vienoje pradinėje mokykloje, trečiadienį pranešė vietos pareigūnai.

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (319)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras (3)

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.