Maskvoje sulaikytas amerikietis pedofilas

Maskvoje už nepilnamečių tvirkinimą sulaikytas JAV pilietis, pranešė pirmadienį Rusijos sostinės milicija.
Kovo 11 dieną 37-erių metų amerikietis, atvykęs į Maskvą turizmo tikslais, išsinuomotame bute tvirkino du berniukus 12 ir 13 metų. Su vienu jų, Maskvos gyventoju, užsienietis susipažino universalinės parduotuvės žaidimų automatų salėje, su kitu, atvykusiu iš Vladimiro, - gatvėje.

Per kratą bute ir viešbutyje "Inturist", kur amerikietis nuomojo kambarį, paimtos 24 vaizdo kasetės su vaikų pornografija.

Dėl šio fakto iškelta baudžiamoji byla. Užsienietis uždarytas į laikinojo sulaikymo izoliatorių. Apie tai pranešta JAV ambasadai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Azerbaidžanas balsuoja referendume dėl didesnių prezidento galių

Azerbaidžane pirmadienį vyksta referendumas dėl kontroversiško siūlymo suteikti daugiau galių ilgamečiui šalies prezidentui Ilhamui Aliyevui.

A. Lukašenka vadovavo baikerių paradui Minske (7)

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka vadovavo baikerių paradui Minske. Motociklininkų kolona su A. Lukašenka priešakyje pavažiavo nuo memorialinio komplekso „Kurgan Slavy“ iki Sporto rūmų.

Naujame vaizdo įraše „Boko Haram“ lyderis neigia, kad buvo mirtinai sužalotas (2)

Nigerijos islamistų grupuotės „Boko Haram“ lyderis Abubakar Shekau pasirodė naujame vaizdo įraše ir paneigė šalies kariuomenės pranešimus, neva buvo mirtinai sužalotas. Jis taip pat kreipėsi į pagrobtų Čiboko miestelio mergaičių tėvus, teigdamas, kad savo dukteris pamatys tik tada, jei vyriausybė iškeis jas į įkalintus islamo ekstremistų lyderius, rašo naujienų agentūra AP.

F. Hollande'as: Kalė migrantų „džiunglės“ turi būti išardytos (3)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as, pirmadienį aplankęs šiaurinį Kalė uostamiestį, pareiškė, kad „Džiunglėmis“ praminta didžiulė savavališka migrantų stovykla bus „visiškai išardyta“.

JAV strategija Sirijoje – ties beprotybės riba (247)

„Eilinis diplomatų bandymas numalšinti konfliktą Sirijoje ir siekti užtikrinti taiką akivaizdžiai nesėkmingas“, – rašo „Middle East Institute“ mokslo darbuotojas ir „Track II Syria Dialogue Initiative“ konsultantas Charlesas Listeris leidinyje „Foreign Policy“ publikuojamame straipsnyje.