Maschadovas neigia pranešimus, esą jis sužeistas

Per trumpą interviu telefonu antradienį Ispanijos naujienų agentūrai EFE A. Maschadovas pareiškė, kad "pranešimai apie sužeidimą yra Rusijos kariškių dezinformacija".
EFE pažymi, kad pokalbio metu A. Maschadovo balsas skambėjo įprastai.

Kiek anksčiau antradienį jungtinės pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze vadas Genadijus Troševas pranešė, kad federalinė vadavietė turi duomenų apie A. Maschadovo sužeidimą. Generolas teigė, kad A. Maschadovui sužeista galva ir krūtinė.

Čečėnų lyderis interviu taip pat tvirtino, kad pirmadienį per mūšį miškingoje vietovėje Kurčialojaus gyvenvietės apylinkėse, už 20 kilometrų nuo Grozno, žuvo apie 40 Rusijos desantininkų.

Šios informacijos Rusijos oficialiosios struktūros nei patvirtino, nei paneigė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Penki „Brexit“ scenarijai: laukiama politinio sprogimo (1)

Britai veikiausiai rinktųsi pirmąjį scenarijų. Antrasis būtų geriau nei trečiasis. Ketvirtasis – visiška ekonominė katastrofa. Penktasis – liberalizmo fanatikų fantazija. Su penkiais galimais „Brexit“ scenarijais supažindina ir juos glaustai pristato „The Independent“ ekonomikos redaktorius Benas Chu.

Italiją supurtė žemės drebėjimas žemė drebėjo antrąkart, atnaujinta 22:57 (17)

Stiprus žemės drebėjimas trečiadienį supurtė Italijos vidurio regioną ir buvo juntamas sostinėje Romoje.

Turkijoje suėmus du Dijarbakyro merus kilo riaušės

Turkijos policija trečiadienį Dijarbakyre susirėmė su protestuotojais, kuriuos vaikė ašarinėmis dujomis ir vandens patrankas, kad žmonės nedemonstruotų savo nepritarimo valdžiai, suėmusiai abu kurdų gyventojų daugumą turinčio miesto merus.

Programišiai: elektroniniai laiškai rodo, kad Kremlius ir Rytų Ukrainos separatistai palaiko ryšius (52)

Grupė ukrainiečių programišių paviešino tūkstančius elektroninių laiškų, nutekintų iš paskyros, kuria naudojasi aukšto rango Kremliaus pareigūnas. Panašu, kad šie laiškai rodo, jog tarp Kremliaus ir Rytų Ukrainoje veikiančių prorusiškų separatistų egzistuoja glaudūs finansiniai ir politiniai ryšiai, praneša naujienų agentūra AP.

„National Geographic“ viršelio „afganų mergaitė“ areštuota Pakistane (4)

Afganė, kuri būdama žaliaakė 12 metų mergaitė buvo įamžinta nuotraukoje žurnalo „National Geographic“ viršelyje, trečiadienį buvo areštuota dėl to, kad gyveno Pakistane su suklastotais asmens dokumentais.