Lermontov Jurte vidurių šiltine serga 77 žmonės

 (2)
Čečėnijos Ačchoi Martano rajono Lermontov Jurto gyvenvietėje vidurių šiltinė nustatyta 77 žmonėms. Tai antradienį pranešė Rusijos prezidento sekretorius spaudai Sergejus Jastržembskis.
Pasak jo, "12 ligonių būklė sunki, kitų vidutinio sunkumo".

Pirmoji priežastis, dėl kurio išplito liga, buvo tai, kad sugedo elektros pastotė, kuri tiekė elektros energiją vandens siurbliams, pumpavusiems vandenį iš artezinių šulinių. Artimiausiu metu siurbliai vėl ims dirbti, sakė S. Jastržembskis.

Gudermesas, balandžio 4 d. ("Interfax"-BNS). Čečėnijos Ačchoi Martano karinė komendantūra uždarė visus kelius į Lermontov Jurto gyvenvietę ir iš jos. Valdžia būgštauja, kad vidurių šiltinė, kurios židinys surastas gyvenvietėje, neišplistų į kitas vietoves.

Nustatyta, kad žmonės susirgo, vartodami maistui nevirintą vandenį.

Lermontov Jurte dirba Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos brigada, atgabenta "Katastrofų medicinos" ligoninė, vaistų ir vandens valymo įrenginys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (34)

Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Rusija Nyderlandams perdavė su Malaizijos oro linijų lėktuvo sudužimu susijusius radarų duomenis (75)

Rusija ketvirtadienį patvirtino Nyderlandams perdavusi pirminius radarų duomenis iš teritorijos, virš kurios 2014-aisiais metais buvo numuštas reisu MH17 skridęs Malaizijos oro linijų lėktuvas, praneša naujienų agentūra AFP.

Rusijos karo laivai degalų atsargas pildosi netoli Šiaurės Afrikos krantų (59)

Pranešama, kad į Siriją plaukianti kovinė Rusijos laivų grupė, į kurios sudėtį įeina vienintelis šalies lėktuvnešis „Admirolas Kuznecovas“, degalų atsargas pildosi jūroje, netoli Šiaurės Afrikos krantų, skelbia BBC.

V. Putinas: NATO atmetė Rusijos siūlymą lėktuvams neskraidyti virš Baltijos jūros su išjungtais atsakikliais (170)

NATO šalys atmetė siūlymą neleisti karo lėktuvams skraidyti virš Baltijos jūros neįjungus atsakiklių, nors, rusų lėktuvai skraido su įjungtais atsakikliais, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Kinijos Komunistų partija suteikė Xi Jinpingui simbolinį „branduolio“ statusą (3)

Kinijos Komunistų partija ketvirtadienį šalies prezidentą Xi Jinpingą įvardino kaip savo „branduolį" (pamatą, centrą, šerdį), sustiprindama jo dominavimą ir įtaką partijai prieš kitais metais numatytą jos valdžios pertvarkymą.