Lennonas bus pagerbtas visa enciklopedija

7-ojo dešimtmečio stabas Johnas Lennonas (Džonas Lenonas) 60-ojo gimtadienio proga bus įamžintas specialiai jam skirta enciklopedija.
John Lennon
Billas Harry (Bilas Haris) privatų archyvą apie "bitlo" gyvenimą rinko 40 metų, o dabar ketina išleisti didžiausią knygą apie dainininką.

"Esu įpusėjęs Johno Lennono enciklopediją, kuri pasirodys šių metų liepą", sakė B. Harry. Jis pridūrė nuolat bendraująs su J. Lennono šeima, taip pat jo pusbroliu Stanu Parksu (Stenu Parksu).

"Gandų į knygą nededu", pažymėjo B. Harry.

Enciklopedijoje bus išaiškinta J. Lennono manija dėl skaičiaus "9". "Johnas gimė 9-ąją mėnesio dieną, be to, visi svarbūs jam įvykiai nutikdavo būtent tokią dieną. Jis sutiko Yoko Ono (Joko Ono) 9-ąją mėnesio dieną ir visą gyvenimą buvo apsėstas šio skaičiaus", aiškino archyvaras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Talino oro uostas evakuotas dėl grasinimo susprogdinti bombą

Talino oro uostas šeštadienį buvo evakuotas dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.

Belgijos prekybos centras evakuotas dėl jame buvusio ginkluoto vyro (4)

Vienas Šatlino miestelio (Belgija), esančio už 50 kilometrų į pietus nuo Briuselio, prekybos centras buvo evakuotas po to, kai vyras parduotuvėje pradėjo mosuoti ginklu, praneša naujienų agentūra "Belga".

Irako pajėgos Kirkuke nukovė mažiausiai 48 „Islamo valstybės“ kovotojus

Irako saugumo pajėgos nukovė 48 užpuolikus, šturmavusius kelis šiaurinio Kirkuko miesto rajonus per netikėtą ataką, dėl kurios atsakomybę prisiėmė džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS), pranešė vietos policijos vadas.

Pasaulio paranoja pasitvirtino – V. Putinas nejuokauja ir pradeda Šaltąjį karą (764)

Pernai išleistoje Michailo Zygaro knygoje „Visi Kremliaus vyrai“ pateikta daug išmintingų pastebėjimų apie JAV ir Rusijos santykius, dauguma jų grįsti pastaruosius metus tuos santykius kūrusių Amerikos architektų įžvalgomis.

H. Clinton rinkimų kampanijos biure sumaištis: atsiųstas vokas su įtartinais milteliais papildyta 12.36 (20)

Niujorko policija praneša tirianti voką su baltais milteliais, kuris paštu atkeliavo į Hillary Clinton rinkimų kampanijos biurą. Biure buvę žmonės buvo priversti evakuotis, skelbia naujienų agentūra AP.