Lenkijos kelių policija įspėja vairuotojus

Juose informuojama, kad nusikaltėliai Lenkijos keliuose dažnai užpuola vežėjus, prisidengę policijos kontrole. Būna atvejų, kai automobiliams sustabdyti panaudojamas prie lengvojo automobilio pritvirtintas signalinis žibintas arba mojuojama raudonu žibintu. Tokiais atvejais vairuotojai sustoja.

Lenkijos kelių policija priėmė sprendimą nuo kovo 1 dienos netikrinti sunkiųjų automobilių už gyvenviečių ribų.

Lapelyje nurodoma, jog tais atvejais, kai vairuotojui kelia abejonę kontrolė, jis gali važiuoti iki artimiausio policijos komisariato arba pasinaudoti mobiliuoju telefonu, kad išsiaiškintų stabdymo priežastį. Tokiu atveju jokios pasekmės jam negresia.

Lapeliuose siūloma nesustoti atokiose vietose bei neapšviestose automobilių sustojimo aikštelėse.

Lapeliai išspausdinti lenkų, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.

Pažymima, kad stabdyti vairuotojus gali tik uniformuoti kelių policininkai.

Lenkijos policijos vyriausiosios komendantūros atstovas spaudai Pawelas Biedziakas (Pavelas Bedžiakas) BNS sakė, kad praėjusiais metais Lenkijos keliuose buvo užpulti 207 sunkiųjų automobilių vairuotojai, šiemet - jau keliolika. Lietuvos generalinio konsulato Varšuvoje duomenimis, pernai Lenkijos keliuose nuo užpuolikų nukentėjo apie 10 Lietuvos sunkvežimių vairuotojų, šiais metais - jau trys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Rusija pateiks Olandijai paaiškinimų dėl savo pozicijos MH17 katastrofos tyrimo atžvilgiu

Rusija penktadienį paskelbė, kad ateinančią savaitę iškvies Nyderlandų ambasadorių ir pateiks jam paaiškinimų dėl savo pozicijos, susijusios su Olandijos vadovaujamu tyrimu dėl 2014-aisiais virš Rytų Ukrainos numušto oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvo.

Tailande suimtas amerikietis pasų klastotojas prisipažino supjaustęs žmogaus palaikus

Bankoke suimtas amerikietis pasų klastotojas prisipažino supjaustęs žmogaus palaikus ir paslėpęs juos savo šaldiklyje, tačiau neigia jį nužudęs tą asmenį, šeštadienį pranešė Tailando policija, o detektyvai tebetiria šį makabrišką nusikaltimą.

Vokietija: Šverine įvyko masinės vietos gyventojų ir užsieniečių muštynės (15)

Penktadienio vakare vienoje iš centrinių Vokietijos miesto Šverino aikščių įvyko masinės vietos gyventojų ir užsieniečių muštynės. Tai šeštadienį žurnalistams pranešė Meklenburgo – Priešakinės Pomeranijos žemės policijos atstovai, kuriais remiasi naujienų agentūra DPA.

Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo dalyje subombarduota didžiausia ligoninė (36)

Mažiausiai dvi sprogmenų prikrautos statinės šeštadienį buvo numestos ant didžiausios ligoninės Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo miesto dalyje, pranešė šiai įstaigai pagalbą teikianti medicinos organizacija.

Šiaurės Korėja statosi naują povandeninį laivą, sako JAV ekspertai (9)

Neseniai padarytos palydovinės nuotraukos rodo, kad Šiaurės Korėja tikriausiai statosi naują didesnį povandeninį laivą, tikriausiai planuojamą apginkluoti balistinėmis raketomis, pranešė vienas JAV strateginių tyrimų institutas.