Lenkijoje ribojamas automobilių eismas

Gegužės 1 ir 3 dienomis Lenkijoje visiškai draudžiamas krovininių automobilių, kurių masė viršija 12 tonų, eismas.
Balandžio 30 ir gegužės 2 dienomis krovininių automobilių, kurių masė viršija 12, eismas Lenkijos keliais bus uždraustas nuo 18 iki 22 valandos, pranešė Pasienio policijos departamentas.

Gegužės 1-oji ir 3-oji Lenkijoje yra nedarbo dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

S. Lavrovas Mosulo operaciją Irake prilygino Alepo bombardavimui Sirijoje (8)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį pareiškė, kad JAV parama Irako pastangoms išvaduoti Mosulą prilygsta Maskvos paramai Sirijos vyriausybei, kurios pajėgios puola sukilėlių kontroliuojamą Alepo miestą šalies rytuose.

Prancūzų darbininkai pradėjo griauti Kalė „Džiungles“

Prancūzų darbininkai, lydimi policininkų, antradienį atvyko į „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą ir ėmė griauti lūšnas ir palapines, kuriose gyvenę migrantai autobusais buvo išvežioti į kelis centrus įvairiose Prancūzijos vietose.

Filipinų lyderis užsienio verslui patarė „susirinkti daiktus ir keliauti“ (10)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte antradienį paragino šalyje veikiančias užsienio įmones, nerimaujančias dėl jo kruvino karo su nusikalstamumu, „susirinkti daiktus ir išvykti“.

J. Stoltenbergas: NATO gynybos įsipareigojimai besąlygiški (4)

NATO įsipareigojimas ginti visas savo sąjungininkes nuo bet kokios grėsmės yra „besąlygiškas“, nepriklausomai nuo to, kaip jos moka savo įnašus, pareiškė antradienį Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Niujorke stebina apsinuoginusios H. Clinton statula

Pirmadienį, spalio 24 d. Niujorko Sąjungos aikštėje (Union Square) buvo pastatyta beveik nuogos demokratų partijos kandidatės į prezidentus Hillary Clinton statula.