Lėktuve gimusiam kūdikiui įteikė įspūdingą dovaną, kurios neperspjaus net tėvai

 (23)
Indijos oro linijos įteikė naujagimiui dovaną, kurią jo tėvams bus sunku pranokti, rašo cnn.com. „Jet Airways“ pranešė nemokamai skraidinsiančios reiso iš Saudo Arabijos į Indiją metu gimusį berniuką visą jo gyvenimą.
© Adobe Stock

Sekmadienį, birželio 18 dieną, naujagimio motinai, kurios tapatybės oro linijos neatskleidė iš pagarbos jos privatumui, gimdymas prasidėjo anksčiau. Tuo metu lėktuvas buvo beveik 11 kilometrų aukštyje, pranešė „Jet Airways“.

Į Indijos miestą Kočį skridęs lėktuvas buvo nukreiptas į Mumbajų, kur motina ir kūdikis buvo nugabenti į vietos ligoninę. Dabar abu jie „jaučiasi gerai“, sakė oro linijų bendrovės atstovė spaudai.

Kūdikį priėmė skrydžio personalas ir tarp keleivių buvęs medikas.

„Jet Airways“ giria savo įgulą už jų greitą reakciją, kuri leido apmokymus sėkmingai paversti gyvybę išgelbėjusiais veiksmais“, – džiaugėsi atstovė spaudai.

Oro linijos neatskleidė skrydžio metu gimusio berniuko pilietybės, tačiau jis galės rinktis iš daugybės krypčių Indijoje ir už jos ribų. Tai viena didžiausių šalyje skrydžių bendrovių, turinti 65 vidaus ir tarptautines kryptis.

Gimdymai skrydžių metu pasitaiko retai, tačiau vis gi pasitaiko. Tokiu atveju asmens pase įrašoma neįprasta eilutė „savininkas gimęs lėktuve“. Tačiau tai, kad žmogus pasaulį išvydo lėktuve, dar nereiškia, kad tai garantuos jam nemokamas keliones lėktuvais visą likusį gyvenimą, kaip įprasta manyti.

„Jet Airways“ yra viena tų oro pervežimų bendrovių, kurios garantuoja tokią privilegiją. Tarp jų yra ir „Thai Airways“ bei „AirAsia“. Štai vienas „Virgin Atlantic“ gimęs kūdikis gavo galimybę nemokamai skraidyti iki 21 metų, o Filipinų oro linijos „Cebu Pacific“ jų skrydžio metu gimusiai mergaitei suteikė pernai metais milijoną skrydžio taškų.

DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Paryžiuje pristatytas NATO karinėms operacijoms pritaikytas bepilotis sraigtasparnis (1)

Greta milžiniško karinio transportinio lėktuvo A400M kitas „Airbus“ orlaivis – bepilotis sraigtasparnis – atrodo kaip žaisliukas. Nepaisant nedidelių gabaritų, šis aparatas gali iš esmės pakeisti NATO vykdomų karinių jūrų operacijų pobūdį.

Hitlerio varpas kursto aistras: protu nesuvokiama, kad jis skamba per pamaldas (180)

Vokietijos Herxheim am Berg miesto senojoje bažnyčioje kabantis varpas kelia aršias diskusijas. Kam ir kodėl jis galėjo užkliūti? Maža to, miesto meras „Deutsche Welle“ portalui tvirtina, kad bent jau artimiausiu metu nesantaiką kurstantis varpas niekur nedings.

Rusija perspėja Norvegiją, kad dėl JAV karių dislokavimo pablogės santykiai (161)

Norvegijos santykiai su Rusija gali pablogėti, o įtampa NATO šiauriniame flange - išaugti dėl Norvegijos leidimo Jungtinėms Valstijoms dislokuoti jūrų pėstininkus savo teritorijoje, Rusijos ambasada Norvegijoje šeštadienį pranešė naujienų agentūrai „Reuters“.

Kataras teigia, kad šaliai iškelti reikalavimai yra nerealistiški (1)

Kataro užsienio reikalų ministras atmetė arabų šalių įteiktą 13 reikalavimų sąrašą, kuriuos reiktų įgyvendinti tam, kad būtų atšauktos sankcijos. Pasak ministro, reikalavimai yra nepagrįsti ir neįgyvendinami, informuoja BBC.

Pietų Korėjos prezidentas pakvietė Pchenjano delegaciją į 2018-ųjų žiemos olimpines žaidynes

Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį pakvietė Šiaurės Korėją į kitąmet vyksiančias žiemos olimpines žaidynes ir sakė, kad sportas galėtų tapti priemone siekti taikos.