Latvijos teisingumo ministras neigia esąs įsivėlęs į pedofilijos bylą

 (1)
Latvijos teisingumo ministras Valdis Birkavas paneigė neva jis, taip pat premjeras Andris Škėlė yra įsivėlę į vadinamąją pedofilijos bylą.
Latvijoje keli mėnesiai netyla triukšmas, kurį sukėlė informacija, kad aukšti pareigūnai naudojo nepilnamečius seksualiniams tikslams.

Su skandalu buvo siejamos vyriausybės vadovo A. Škėlės, teisingumo ministro V. Birkavo ir kitų pavardės.

Specialiosios parlamento tyrimo komisijos vadovas Janis Adamsonas ketvirtadienį pareiškė, jog jo komisija turi įrodymų, kad A. Škėlė ir V. Birkavas yra susiję su šia byla.

Savo ruožtu V. Birkavas interviu BNS šį pareiškimą pavadino "prasimanymu ir klastote". "Nei tiesioginių, nei šalutinių faktų kaip nebuvo, taip ir negali būti, tai dar viena klastotė", sakė ministras.

V. Birkavas mano, kad komisijos pareiškimais siekiama destabilizuoti vyriausybę. Tačiau jis nusprendė nereaguoti į tai. "Tegu tai išnagrinėja atitinkamos institucijos", sakė ministras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Penki „Brexit“ scenarijai: laukiama politinio sprogimo (25)

Britai veikiausiai rinktųsi pirmąjį scenarijų. Antrasis būtų geriau nei trečiasis. Ketvirtasis – visiška ekonominė katastrofa. Penktasis – liberalizmo fanatikų fantazija. Su penkiais galimais „Brexit“ scenarijais supažindina ir juos glaustai pristato „The Independent“ ekonomikos redaktorius Benas Chu.

Italiją supurtė žemės drebėjimas žemė drebėjo antrąkart, atnaujinta 23:50 (20)

Stiprus žemės drebėjimas trečiadienį supurtė Italijos vidurio regioną ir buvo juntamas sostinėje Romoje.

Turkijoje suėmus du Dijarbakyro merus kilo riaušės

Turkijos policija trečiadienį Dijarbakyre susirėmė su protestuotojais, kuriuos vaikė ašarinėmis dujomis ir vandens patrankas, kad žmonės nedemonstruotų savo nepritarimo valdžiai, suėmusiai abu kurdų gyventojų daugumą turinčio miesto merus.

Programišiai: elektroniniai laiškai rodo, kad Kremlius ir Rytų Ukrainos separatistai palaiko ryšius (60)

Grupė ukrainiečių programišių paviešino tūkstančius elektroninių laiškų, nutekintų iš paskyros, kuria naudojasi aukšto rango Kremliaus pareigūnas. Panašu, kad šie laiškai rodo, jog tarp Kremliaus ir Rytų Ukrainoje veikiančių prorusiškų separatistų egzistuoja glaudūs finansiniai ir politiniai ryšiai, praneša naujienų agentūra AP.

„National Geographic“ viršelio „afganų mergaitė“ areštuota Pakistane (5)

Afganė, kuri būdama žaliaakė 12 metų mergaitė buvo įamžinta nuotraukoje žurnalo „National Geographic“ viršelyje, trečiadienį buvo areštuota dėl to, kad gyveno Pakistane su suklastotais asmens dokumentais.