Latvijos premjeras liudijo byloje dėl Seimo deputato šmeižto

 (1)
Tai BNS patvirtino Generalinės prokuratūros kriminalinio teisinio departamento vyresnysis prokuroras Olgertas Šabanskis.

BNS jau pranešė, kad vasario 17 dieną parlamento komisijos, tiriančios pedofilijos bylą, pirmininkas Janis Adamsonas iš parlamento tribūnos pareiškė, kad premjeras, teisingumo ministras ir Valstybinės pajamų tarnybos viršininkas gali būti susiję su šia byla.

Byloje, iškeltoje dėl J. Adamsono pareiškimo, prokuratūroje parodymus davė taip pat teisingumo ministras Valdis Birkavas ir Valstybinės pajamų tarnybos vadovas Andrejus Sončikas.

Prokuratūra jų parodymų turinio kol kas neatskleidžia.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

MH17 lainerio katastrofos tyrėjai paskelbė dviejų įrašytuose pokalbiuose girdimų rusų vardus (120)

Olandų prokurorai trečiadienį pirmą kartą per ilgą oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lainerio katastrofos tyrimą paskelbė dviejų rusakalbių vyrų vardus, tyrėjams nustačius, kad lėktuvą numušusi raketa buvo atvežta iš Rusijos.

Per metus D. Trumpo turtas sumažėjo 800 mln. dolerių (3)

„Dalis mano grožio yra ta, kad esu labai turtingas“, - kadaise sakė verslininkas ir Respublikonų partijos kandidatas rinkimuose į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas. Tačiau, remiantis žurnalo „Forbes“ duomenimis, jis yra daug mažiau turtingas nei buvo prieš vienerius metus, skelbia naujienų agentūra BBC.

Katalonijos lyderis žada 2017-ųjų rugsėjį organizuoti referendumą dėl nepriklausomybės (5)

Ispanijos šiaurės rytuose esančios Katalonijos vadovas trečiadienį pareiškė, kad 2017 metų rugsėjį organizuos referendumą dėl regiono nepriklausomybės.

MH17 tragedijos išvados išjudino Kremlių: pasipylė naujos versijos (587)

MH17 reiso lėktuvas buvo numuštas raketa, atgabenta iš Rusijos. Olandų tyrėjams paskelbus ataskaitą apie „Malaysia Airlines“ MH17 reiso lėktuvą, kuris 2014 m. buvo numuštas virš Rytų Ukrainos, Rusijos dezinformavimo aparatas ims dirbti visu pajėgumu, teigia CNN apžvalgininkas Markas Galeottas.

JAV Senatas panaikino B. Obamos veto dėl Rugsėjo 11-tosios aukų artimųjų galimybės paduoti į teismą Saudo Arabiją (6)

JAV Senatas trečiadienį didžiąją balsų dauguma panaikino prezidento Baracko Obamos veto teisės aktui, kuris leistų Rugsėjo 11-osios teroro aktų aukų artimiesiems paduoti į teismą Saudo Arabiją.