Latvijos gynybos ministras apdovanotas JAV nacionalinės gvardijos medaliu

"Man tai buvo maloni staigmena. Nacionalinė gvardija apdovanojo penkis žmones, ir vienas jų buvau aš", pasakojo V. Kristovskis.

Per susitikimą su Amerikos darbo grupe buvo svarstoma, kokią materialinę ir techninę pagalbą Latvija galėtų gauti iš JAV. Taip pat buvo kalbama, kaip būtų galima padėti kurti priešlėktuvinės apsaugos sistemą ir rengti personalą.

Jungtinėse Valstijose pirmadienį prasidėjo Latvijos ir Amerikos karinio bendradarbiavimo darbo grupių metinis posėdis, kuriame Latvijos delegacijai vadovauja gynybos ministras V. Kristovskis.

Susitikime, pasak Latvijos kariškių, planuojama apsvarstyti "Latvijos laimėjimus kelyje į NATO", taip pat Šiaurės Atlanto aljanso plėtrą, Baltijos regiono saugumą ir dvišalį bendradarbiavimą.

Iš JAV Latvijos gynybos ministras vyks į Briuselį, kur kovo 24 dieną įvyks Latvijos ir NATO atstovų susitikimas ir bus įvertintas Latvijos parengtas veiksmų įstoti į Aljansą planas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Azerbaidžanas balsuoja referendume dėl didesnių prezidento galių

Azerbaidžane pirmadienį vyksta referendumas dėl kontroversiško siūlymo suteikti daugiau galių ilgamečiui šalies prezidentui Ilhamui Aliyevui.

A. Lukašenka vadovavo baikerių paradui Minske (7)

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka vadovavo baikerių paradui Minske. Motociklininkų kolona su A. Lukašenka priešakyje pavažiavo nuo memorialinio komplekso „Kurgan Slavy“ iki Sporto rūmų.

Naujame vaizdo įraše „Boko Haram“ lyderis neigia, kad buvo mirtinai sužalotas (2)

Nigerijos islamistų grupuotės „Boko Haram“ lyderis Abubakar Shekau pasirodė naujame vaizdo įraše ir paneigė šalies kariuomenės pranešimus, neva buvo mirtinai sužalotas. Jis taip pat kreipėsi į pagrobtų Čiboko miestelio mergaičių tėvus, teigdamas, kad savo dukteris pamatys tik tada, jei vyriausybė iškeis jas į įkalintus islamo ekstremistų lyderius, rašo naujienų agentūra AP.

F. Hollande'as: Kalė migrantų „džiunglės“ turi būti išardytos (3)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as, pirmadienį aplankęs šiaurinį Kalė uostamiestį, pareiškė, kad „Džiunglėmis“ praminta didžiulė savavališka migrantų stovykla bus „visiškai išardyta“.

JAV strategija Sirijoje – ties beprotybės riba (247)

„Eilinis diplomatų bandymas numalšinti konfliktą Sirijoje ir siekti užtikrinti taiką akivaizdžiai nesėkmingas“, – rašo „Middle East Institute“ mokslo darbuotojas ir „Track II Syria Dialogue Initiative“ konsultantas Charlesas Listeris leidinyje „Foreign Policy“ publikuojamame straipsnyje.