Latvijoje parlamento tyrimo komisija antradienį

Latvijoje parlamento tyrimo komisija antradienį nusprendė savo baigiamajame tyrimo pranešime nurodyti šešis pareigūnus, kurie, kaip ji įsitikinusi, yra susiję su pedofilijos byla. Tai agentūrai BNS pranešė komisijos vadovas Janis Adamsonas.
Latvijoje jau keli mėnesiai nesiliauja politinis skandalas, kurį sukėlė žiniasklaidos pranešimai, kad kai kurie aukšti pareigūnai naudojo nepilnamečius seksualiniams tikslams.

Anksčiau parlamento tyrimo komisijos vadovas J. Adamsonas pareiškė, kad su pedofilijos byla gali būti susijęs premjeras Andris Škėlė ir teisingumo ministras Valdis Birkavas.

Minėtieji pareigūnai griežtai neigia šiuos pareiškimus ir sako, kad jie tapo politinės provokacijos aukomis. J. Adamsonas nepranešė, ar premjeras ir teisingumo ministras yra tarp pareigūnų, kurių pavardes ketina paskelbti savo pranešime tyrimo komisija balandžio 13 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelio branduolinis objektas bus pavadintas velionio prezidento Sh. Pereso garbei

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu penktadienį paskelbė, kad vienas iš šalies branduolinių objektų bus pavadintas neseniai mirusio buvusio šalies prezidento Shimono Pereso garbei, praneša leidinys „The Jerusalem Post“.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Migrantai iš Kalė kuriasi Paryžiaus gatvėse (13)

Paryžiaus gyventojai nerimauja dėl vis naujų palapinių miestelių Prancūzijos sostinės gatvėse, kuriuos stato migrantai iš likviduojamos „Džiunglių“ stovyklos Kalė mieste, rašo penktadienio numeryje Didžiosios Britanijos laikraštis „The Daily Mail“.

Rusų ir amerikiečių naikintuvai praskrido pavojingai arti vienas kito (16)

Sirijos rytuose rusų naikintuvas praskrido pavojingai arti JAV karo lėktuvo, pranešė penktadienį JAV gynybos pareigūnai, pabrėždami apie didelę rimtų nelaimių tikimybę vis tankiau orlaiviais užpildomoje oro erdvėje.

Rusijai rūpi neleisti „Islamo valstybės“ džihadistams iš Mosulo traukti į Siriją (10)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejusi Lavrovas penktadienį paragino bendradarbiauti, kad iš Mosulo išeinantys grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) džihadistai negalėtų pateikti į Siriją, kai tebesitęsia puolimas šiam Irako miestui atsiimti iš IS pajėgų.