"Laisvės" radijo vadovas netiki "Komsomolskaja pravda" straipsniu

M. Corti pabrėžė neturįs jokio pagrindo tikėti šiuo straipsniu, kurį, kaip jis teigia, "inspiravo Federalinė saugumo tarnyba".

"Mano nuomone, tai dezinformacija, kuria siekiama, jeigu mūsų korespondentas žuvo, jo žūtimi apkaltinti čečėnus", sakė M. Corti.

Jis pabrėžė, jog seniai pažįsta A. Babickį ir jeigu jis būtų saugus pas čečėnus, būtinai praneštų apie savo šeimai. "Manau, kad jeigu jis gyvas, prieš jį naudojama prievarta", pridūrė M. Corti.

"Laisvės" radijas mano, kad yra tam tikra schema, kurios tikslas - įbauginti laisvą Rusijos žiniasklaidą. "Tam prireikė ir visos istorijos su Babickiu, po to Rusijos valdžia gali mėginti apriboti "Laisvės" veiklą Rusijos teritorijoje, pamažu pratinti žiniasklaidos priemones prie cenzūros ir jų laisvės suvaržymo", teigia M. Corti.

Tačiau, pasak jo, Rusijos valdžia tiesiog nesitikėjo tokios aktyvios žiniasklaidos ir visuomenės reakcijos.

Jis pranešė, kad ketvirtadienį "Laisvės" radijo korespondentas Vladimiras Dolinas vėl išvyko į Čečėniją ieškoti A. Babickio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Estija nesugebėjo išrinkti prezidento (9)

Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.

Buvęs Prancūzijos prezidentas lieka ligoninėje (1)

Buvęs Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas ligoninėje Paryžiuje tebegydomas nuo plaučių infekcijos, o jo žmona Bernadette (Bernadet) išleista po keturias dienas trukusio gydymo gydoma dėl „pervargimo“, šeštadienį pranešė šeimos nariai.

Estijos prezidento rinkimų Rinkikų kolegijoje pirmąjį ratą laimėjo A. Joksas ir S. Kallas (2)

Estijos rinkikų kolegija šeštadienį per prezidento rinkimų pirmąjį ratą, balsuodama už penkis kandidatus, daugiausiai balsų atidavė už teisininką Allarą Joksą ir pagrindinės valdančiosios Reformų partijos pirmininką Siimą Kallas, paskelbė pareigūnai.

Sirijos pajėgoms ir toliau intensyviai bombarduojant Alepą žuvo 25 žmonės (32)

Šeštadienį Sirijos ir Rusijos vykdomi intensyvūs oro antskrydžiai prieš sukilėlių valdomas rytų Alepo teritorijas pražudė mažiausiai 25 civilius, praneša stebėtojai.

Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį Rugsėjo 11-osios aukų artimiesiems paduoti į teismą Saudo Arabiją (30)

JAV Prezidentas Barackas Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį rugsėjo 11-osios aukų šeimos nariams paduoti į teismą Saudo Arabiją, tačiau šis sprendimas gali sukelti neigiamą visuomenės reakciją ir Kongreso priekaištus.