Kudriavceva prisipažino padėjusi plauti pinigus iš Rusijos

Anksčiau šioje byloje savo kaltę taip pat pripažino Lucy Edwards (Liusi Edvards), kuri buvo banko vieno Rytų Europos padalinių vadovė, ir jos vyras Peteris Berlinas (Piteris Berlinas).

S. Kudriavceva ėjo vienas pagalbinių administracinių pareigų "Bank Of New York" Londono skyriuje. Ji prisipažino, kad gaudavo 500 dolerių per mėnesį iš L. Edwards ir P. Berlino už tai, kad stebėjo sąskaitas, kuriomis lėšos pervedamos iš Rusijos. Be to, ji prisipažino kalta melavusi tardymui.

Kaip tikimasi, nuosprendis byloje bus paskelbtas liepos 7 dieną. S. Kudriavcevai, atsižvelgiant į tai, kad ji prisipažino kalta, gresia nuo 6 iki 12 mėnesių namų arešto. Tuo tarpu straipsnis, pagal kurį jai pareikštas kaltinimas, numato laisvės atėmimą iki 35 metų.

Manoma, kad per "Bank of New York" sąskaitas išplauta apie 7 mln. dolerių, pervestų iš Rusijos. L. Edwards ir P. Berlinas prisipažino, kad gavo už šias operacijas 1,8 mln. dolerių komisinių, už kuriuos nesumokėjo mokesčių. Jie gali būti nuteisti 10 metų kalėti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (10)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.

Belgija: policija sulaikė nužudyto džihadisto seserį (1)

Belgijoje buvo suimta pernai metais per antiteroristinį reidą nužudyto džihadisto sesuo, jai pareikšti kaltinimai teroristine veikla. Pirmadienį tai pranešė prokuroras, skelbia naujienų agentūra AFP.