Kovotojai apšaudo rusų pajėgų postus

Praėjusią parą aštuonis kartus, taip pat ir dieną, čečėnų kovotojai apšaudė federalinių pajėgų postus ir pozicijas Grozne, Červlionajos, Šelkovskajos ir Kurčalojaus gyvenvietėse.
Kaip pranešė Karinių naujienų agentūrai Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės štabas, smarkiausi susišaudymai vyko Staryj Ačkojaus, Bači Jurto gyvenviečių pakraščiuose ir viename Grozno rajonų. Visi užpuolimai atremti, vienas federalinių pajėgų karys lengvai sužeistas.

Čiškų gyvenvietėse šiauriniame pakraštyje buvo pastebėta 10 čečėnų kovotojų žvalgų grupė. Ji sunaikinta artilerijos ugnimi. Už keturių kilometrų nuo Borzojaus gyvenvietės surastas ir susprogdintas didelis čečėnų kovotojų šaudmenų sandėlis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Realybės šou JAV: D. Trumpo pergalė paveiktų Baltijos šalis ir NATO (149)

Lapkričio 8 d. vyksiantys JAV prezidento rinkimai turėtų atsakyti į klausimą, kuris visam pasauliui neduoda ramybės. Ar tikrai galingiausios pasaulio valstybės vadovu taps bene kontroversiškiausias visų laikų pretendentas į prezidentus Donaldas Trumpas? „Vis dėlto tikiuosi, kad nugalės sveikas protas“, – šypsosi VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politologijos katedros lektorė daktarė Gerda Jakštaitė.

Ispanijoje socialistai balsavo už veto konservatorių vyriausybei atšaukimą

Ispanijoje sekmadienį susirinkę socialistai balsavimu nusprendė leisti konservatoriams sudaryti mažumos vyriausybę; šiuo sprendimu tikimasi pajudėti iš 10 mėnesių trukusios politinės aklavietės.

Tatuiruotės mirusio karaliaus garbei - paskutinis mados klyksmas Tailande

Tailando gyventojai gedi praėjusią savaitę mirusio savo karaliaus Bhumibolo Adulyadejo. Kai kurie jų pasiryžę prisiminimą apie monarchą išlaikyti ne tik širdyje. Tatuiruočių studijų meistrai visoje šalyje vos spėja suktis, nes daugybė tajų savo amžiną meilę ilgamečiam karaliui nori pademonstruoti įrašais ant kūno.

Rusijoje nušauti du įtariami teroristai (22)

Rusijos saugumo pajėgos Naugarde nukovė du žmones, įtariamus „terorizmu“, sekmadienį pranešė Rusijos naujienų agentūros, cituodamos teisėsaugos šaltinius.

JAV prezidento rinkimai: H. Clinton dėmesį skirs valstybės reikalams, o ne D. Trumpui (10)

JAV demokratų partijos kandidatė į prezidentus Hillary Clinton pareiškė daugiau nebesirūpinanti, ką kalba respublikonų priešininkas Donaldas Trumpas, ir nuo šiol visą dėmesį sutelkianti į valstybės reikalus, praneša BBC.