Komsomolskojė "griežtai valoma"

Kaip pranešė trečiadienį Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze štabas, "kovotojai veikia vakariniame gyvenvietės pakraštyje".

Pasak štabo pareigūnų, "kovotojai slepiasi rūsiuose ir, naudodamiesi komunikacijomis, dažnai keičia savo ugnies pozicijas". Naktį į trečiadienį kelios kovotojų grupės mėgino išsiveržti iš Komsomolskojės ir pasitraukti į kalnus.

Trečiadienį nuo pat ryto federalinės pajėgos ėmėsi "griežtai valyti" gyvenvietę, panaudodamos tankus ir artileriją.

Štabo pareigūnai mano, jog išsiveržusios iš Komsomolskojės čečėnų kovotojų grupės įsitvirtino gretimuose Gruševojės ir Alchazurovo kaimuose. Jų duomenimis, viename šių kaimų slepiasi lauko vadas Ruslanas Gelajevas, kuris atvedė į Komsomolskoję maždaug 1,5 tūkst. kovotojų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Po šaudymo prie Paryžiaus - du vyrai kritinės būklės

Du žmonės kritinės būklės po to, kai prie vieno iš prekybos centrų, esančių prie Paryžiaus, vyras ėmė šaudyti.

Nustatė Budapešto centre nugriaudėjusio sprogimo taikinį (4)

Vengrijos policija sekmadienį pranešė, kad sprogimą Budapešto centre, per kurį buvo sunkiai sužeisti du policijos pareigūnai, sukėlė savadarbė bomba, pripildyta šrapnelio.

JAV Hiustono mieste – šaudynės (16)

JAV Teksaso valstijoje, Hiustono mieste – šaudynės. Pranešama, kad policija susišaudė su užpuoliku šalia prekybos centro. Apie aukas kol kas nepranešama.

Maskva atremia jai metamus kaltinimus (39)

Maskva pirmadienį pasmerkė Jungtines Valstijas ir Didžiąją Britaniją, apkaltinusias Rusiją „barbariškumu“ ir karo nusikaltimais Sirijoje per posėdį Jungtinėse Tautose.

Didžiausia H. Clinton bėda: gebėjimas ją nuslėpti nulems JAV ateitį (105)

Iki Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento rinkimų likus kiek mažiau nei dviem mėnesiam, viso pasaulio žiniasklaidoje netyla kalbos apie du realiausius pretendentus užimti galingiausios pasaulio valstybės vadovo postą – Hillary Clinton bei Donaldą Trumpą.