Kodėl Anglijos karalienei Elžbietai II vėjas niekada nepakelia sijono?knygoje atskleistos monarchės aprangos paslaptys

 (34)
Sijoną kilnojantys vėjo gūsiai pritiko Marilyn Monroe, bet karalienės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II padėjėjai pasirūpina, kad tokių incidentų nebūtų ir į jos drabužius įsiuva svarelius, pirmadienį atskleidė viena Jos Didenybės padėjėja.
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
© AFP/Scanpix

"Karalienė dalyvauja įvairiausiuose renginiuose, kurių daugelis vyksta atvirame ore, kur staigus vėjo pūstelėjimas gali pastatyti ją į nepatogią padėtį", - naujoje knygoje rašo Angela Kelly, karalienės asmeninė padėjėja, patarėja ir prižiūrėtoja.

„Jeigu galvojame, kad taip gali nutikti, labai retai naudojame svarelius, nepastebimai įsiūtus į dieninių suknelių siūles“, - išduoda ji.

Jos knyga praskleidžia uždangą dėl to, kaip kuriamas 86 metų monarchės garsusis nepriekaištingas stilius, dėl kurio britiškasis „Vogue“ 2007 metais ją išrinko viena žavingiausių pasaulio moterų.

Knygoje pasakojama, kaip dvejus metus buvo rengiamasi šiemet birželį įvykusioms karalienės valdymo Deimantinio jubiliejaus iškilmėms, kaip baltą monarchės drabužį, kurį ji vilkėjo per laivų paradą Temzės upėje, įkvėpė Elzbieta I ir kaip buvo parinkta spalva, išsiskyrusi raudonai išpuoštos karališkosios baržos fone.

A.Kelly taip pat aprašo, kaip rūmų siuvėjų nežinia kodėl buvo paprašyta pasiūti dvi identiškas kokteilines persikų spalvos, krištolu ir nėriniais puoštas sukneles, kurių vieną karalienė vilkėjo per Londono olimpiados atidarymą liepos mėnesį.

Vėliau paaiškėjo, kad antrąją suknelę vilkėjo kaskadininkas, kuris drauge su Džeimsu Bondu iššoko iš lėktuvo garsiajame olimpiados atidarymo filmuke.

Knygoje „Rengti karalienę: jubiliejinis garderobas“ (Dressing the Queen: The Jubilee Wardrobe), kurioje skelbiamos puikios nuotraukos ir modelių eskizai, taip pat rašoma, kad karalienė savo drabužiais naudojasi kokiems nors diplomatiniams signalams perteikti.

Tarp tokių atvejų yra žalios spalvos drabužiai, vilkėti per jos istorinį vizitą Airijoje 2011 metų gegužę, ir 2010-aisiais Kanadoje vilkėti apdarai, papuošti indėnų mikmakų moterų pagamintais karoliukais.

BNS
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Šaudynių Miunchene liudininkų pasakojimai: pažvelgiau į jį, o jis iššovė (130)

Iš pradžių pasigirdo šūviai, o vėliau – panikos ištiktų žmonių šauksmai ir sirenos, kai ginkluotas užpuolikas penktadienį ėmė šaudyti Vokietijos Miuncheno mieste.

H. Clinton kandidatu į JAV viceprezidento postą pasirinko T. Kaine'ą (7)

Numanoma demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton penktadienį įvardijo savo kampanijos partneriu Timą Kaine'ą – populiarų ispanakalbį senatorių iš svyruojančios Virdžinijos valstijos, kuris turėtų padėti jai įveikti respublikonų kandidatą Donaldą Trumpą.

Vaizdo įraše riksmai: „Šikniau“ ir „Aš esu vokietis, aš čia gimiau“ atnaujinta 03.29; užpuolikas - iranietis (163)

Penktadienio vakarą Vokietijos didmiestyje Miunchene šūvius į žmones prekybos centre paleidęs žudikas įsimins ten buvusiems ilgam. Kol policija ieškojo įtariamojo, neskelbė jokių jo apibūdinimų, liudininkai pateikė prieštaringus pasakojimus. Pasigirdo, kad šaudyti galėjo tiek dešinieji radikalai, tiek islamistai.

Liudininkas nufilmavo į žmones Miunchene šaudžiusį užpuoliką (3)

Vokietijos pietiniame Miuncheno mieste mažiausiai aštuoni žmonės žuvo penktadienį per šaudynes viename prekybos centre. Šiame išpuolyje dalyvavo trys ginkluoti užpuolikai, pridūrė policijos atstovas, remdamasis liudininkų parodymais, tačiau jis negalėjo oficialiai patvirtinti aukų skaičiaus.

Miuncheno šaudynių atomazga: policija skelbia, kad žudikas buvo vienas, jis negyvas atnaujinta 9 val.; užpuolikas - iranietis (1674)

Vokietijos didmiesčio Miuncheno prekybos centre penktadienį aidėjo šūviai. Miuncheno policijos pareigūnai patvirtino, kad yra žuvusiųjų. Iš pradžių buvo ieškoma trijų įtariamųjų, vėliau nuraminta, kad užpuolikas buvo vienas ir jis nusižudė.