Kodėl Anglijos karalienei Elžbietai II vėjas niekada nepakelia sijono?knygoje atskleistos monarchės aprangos paslaptys

 (34)
Sijoną kilnojantys vėjo gūsiai pritiko Marilyn Monroe, bet karalienės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II padėjėjai pasirūpina, kad tokių incidentų nebūtų ir į jos drabužius įsiuva svarelius, pirmadienį atskleidė viena Jos Didenybės padėjėja.
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
© AFP/Scanpix

"Karalienė dalyvauja įvairiausiuose renginiuose, kurių daugelis vyksta atvirame ore, kur staigus vėjo pūstelėjimas gali pastatyti ją į nepatogią padėtį", - naujoje knygoje rašo Angela Kelly, karalienės asmeninė padėjėja, patarėja ir prižiūrėtoja.

„Jeigu galvojame, kad taip gali nutikti, labai retai naudojame svarelius, nepastebimai įsiūtus į dieninių suknelių siūles“, - išduoda ji.

Jos knyga praskleidžia uždangą dėl to, kaip kuriamas 86 metų monarchės garsusis nepriekaištingas stilius, dėl kurio britiškasis „Vogue“ 2007 metais ją išrinko viena žavingiausių pasaulio moterų.

Knygoje pasakojama, kaip dvejus metus buvo rengiamasi šiemet birželį įvykusioms karalienės valdymo Deimantinio jubiliejaus iškilmėms, kaip baltą monarchės drabužį, kurį ji vilkėjo per laivų paradą Temzės upėje, įkvėpė Elzbieta I ir kaip buvo parinkta spalva, išsiskyrusi raudonai išpuoštos karališkosios baržos fone.

A.Kelly taip pat aprašo, kaip rūmų siuvėjų nežinia kodėl buvo paprašyta pasiūti dvi identiškas kokteilines persikų spalvos, krištolu ir nėriniais puoštas sukneles, kurių vieną karalienė vilkėjo per Londono olimpiados atidarymą liepos mėnesį.

Vėliau paaiškėjo, kad antrąją suknelę vilkėjo kaskadininkas, kuris drauge su Džeimsu Bondu iššoko iš lėktuvo garsiajame olimpiados atidarymo filmuke.

Knygoje „Rengti karalienę: jubiliejinis garderobas“ (Dressing the Queen: The Jubilee Wardrobe), kurioje skelbiamos puikios nuotraukos ir modelių eskizai, taip pat rašoma, kad karalienė savo drabužiais naudojasi kokiems nors diplomatiniams signalams perteikti.

Tarp tokių atvejų yra žalios spalvos drabužiai, vilkėti per jos istorinį vizitą Airijoje 2011 metų gegužę, ir 2010-aisiais Kanadoje vilkėti apdarai, papuošti indėnų mikmakų moterų pagamintais karoliukais.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

B. Obama tikisi „pasikeitimo“ Rusijos pozicijoje dėl Sirijos (1)

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį pareiškė, kad tikisi, jog Rusija palaipsniui pakeis savo poziciją dėl Sirijos, apskaičiavusi, kiek kainuoja prezidento Basharo al Assado išlikimas valdžioje.

JAV dislokuos papildomas karines pajėgas Irake

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris pranešė, kad Vašingtonas dislokuos papildomas specialiąsias pajėgas Irake, darysiančias spaudimą „Islamo valstybei“, skelbia BBC.

NATO stabdo karių išvedimą iš Afganistano (4)

NATO dėl įtemptos saugumo padėties kol kas stabdo planuotą karių išvedimą iš Afganistano. Briuselyje posėdžiaujantys Aljanso užsienio reikalų ministrai nusprendė kitais metais tęsti misiją praktiškai nekeičiant kareivių skaičiaus.

Vokietija taip pat stos į kovą prieš „Islamo valstybę“ (8)

Vokietijos vyriausybė antradienį pritarė pasiūlymui suteikti karinę pagalbą kovai su džihadistų judėjimu „Islamo valstybė“ (IS), pranešė šaltiniai.

Švedija nori atsikratyti dalies pabėgėlių (34)

Dėl didelio pabėgėlių antplūdžio Švedija nori dalį jų išsiųsti į kitas Europos šalis. Vyriausybė Stokholme paprašė galimybės pasinaudoti ES pabėgėlių perkėlimo mechanizmu, lankydamasis Švedijos sostinėje pareiškė ES pabėgėlių reikalų komisaras Dimitris Avramopoulos. „Mes tai visiškai suprantame ir ruošiame atitinkamus pasiūlymus“, - pridūrė jis.