Kodėl Anglijos karalienei Elžbietai II vėjas niekada nepakelia sijono?knygoje atskleistos monarchės aprangos paslaptys

 (34)
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
© AFP/Scanpix

Sijoną kilnojantys vėjo gūsiai pritiko Marilyn Monroe, bet karalienės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II padėjėjai pasirūpina, kad tokių incidentų nebūtų ir į jos drabužius įsiuva svarelius, pirmadienį atskleidė viena Jos Didenybės padėjėja.

"Karalienė dalyvauja įvairiausiuose renginiuose, kurių daugelis vyksta atvirame ore, kur staigus vėjo pūstelėjimas gali pastatyti ją į nepatogią padėtį", - naujoje knygoje rašo Angela Kelly, karalienės asmeninė padėjėja, patarėja ir prižiūrėtoja.

„Jeigu galvojame, kad taip gali nutikti, labai retai naudojame svarelius, nepastebimai įsiūtus į dieninių suknelių siūles“, - išduoda ji.

Jos knyga praskleidžia uždangą dėl to, kaip kuriamas 86 metų monarchės garsusis nepriekaištingas stilius, dėl kurio britiškasis „Vogue“ 2007 metais ją išrinko viena žavingiausių pasaulio moterų.

Knygoje pasakojama, kaip dvejus metus buvo rengiamasi šiemet birželį įvykusioms karalienės valdymo Deimantinio jubiliejaus iškilmėms, kaip baltą monarchės drabužį, kurį ji vilkėjo per laivų paradą Temzės upėje, įkvėpė Elzbieta I ir kaip buvo parinkta spalva, išsiskyrusi raudonai išpuoštos karališkosios baržos fone.

A.Kelly taip pat aprašo, kaip rūmų siuvėjų nežinia kodėl buvo paprašyta pasiūti dvi identiškas kokteilines persikų spalvos, krištolu ir nėriniais puoštas sukneles, kurių vieną karalienė vilkėjo per Londono olimpiados atidarymą liepos mėnesį.

Vėliau paaiškėjo, kad antrąją suknelę vilkėjo kaskadininkas, kuris drauge su Džeimsu Bondu iššoko iš lėktuvo garsiajame olimpiados atidarymo filmuke.

Knygoje „Rengti karalienę: jubiliejinis garderobas“ (Dressing the Queen: The Jubilee Wardrobe), kurioje skelbiamos puikios nuotraukos ir modelių eskizai, taip pat rašoma, kad karalienė savo drabužiais naudojasi kokiems nors diplomatiniams signalams perteikti.

Tarp tokių atvejų yra žalios spalvos drabužiai, vilkėti per jos istorinį vizitą Airijoje 2011 metų gegužę, ir 2010-aisiais Kanadoje vilkėti apdarai, papuošti indėnų mikmakų moterų pagamintais karoliukais.

BNS
 
34
Registruoti (0) Anonimiški (34)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Vasario pradžioje duotame interviu B. Nemcovas prisipažino: bijau, kad V. Putinas mane nužudys (24)

2015 vasario mėn. 28 d. 01:55
Vasario 27 d. apie 23 val. Maskvos laiku Rusijos sostinės centre nušautas vienas iš opozicijos lyderių Borisas Nemcovas. Šių metų vasario 10 d. skelbtame jo interviu politikas baiminosi, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dėl jo opozicinių pareiškimų „užsakys“ jo žmogžudystę.

Iškart po B. Nemcovo nužudymo – melaginga žinia apie N. Savčenko mirtį

2015 vasario mėn. 28 d. 01:43
Aršiausias Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikas Borisas Nemcovas nušautas Maskvoje penktadienio naktį, pranešė naujienų agentūros „Interfax“ ir „Tass“.

Maskvoje nušautas V. Putino kritikas B. Nemcovas nustatytas žudiko automobilis, nuolat atnaujinama (957)

2015 vasario mėn. 28 d. 00:08
Penktadienio naktį naujienų agentūros „Interfax“ ir „TASS“ pranešė, kad Maskvos centre nušautas politikas, aršus V. Putino kritikas 55 metų Borisas Nemcovas. Portalai remiasi šaltiniais teisėsaugos organuose.

Nutekintas Kremliaus dokumentas: kas už to slypi? (275)

2015 vasario mėn. 27 d. 21:24
Prieš dvi savaites „Novaja gazeta“ redaktoriai iš Kremliui artimo šaltinio gavo elektroninį laišką, prie kurio buvo prisegtas dokumentas „Word“ formatu.

Mirė „Žvaigždžių kelio“ žvaigždė L. Nimoy (6)

2015 vasario mėn. 27 d. 20:04
Aktorius Leonardas Nimoy, susilaukęs pasaulinės šlovęs vaidindamas smailiausį pusiau žmogų pusiau vulkaną poną Spocką televizijos ir kino seriale „Žvaigždžių kelias“ ("Star Trek"), mirė penktadienį, būdamas 83, pranešė JAV žiniasklaida.