Kodėl Anglijos karalienei Elžbietai II vėjas niekada nepakelia sijono?knygoje atskleistos monarchės aprangos paslaptys

 (34)
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II
© AFP/Scanpix

Sijoną kilnojantys vėjo gūsiai pritiko Marilyn Monroe, bet karalienės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II padėjėjai pasirūpina, kad tokių incidentų nebūtų ir į jos drabužius įsiuva svarelius, pirmadienį atskleidė viena Jos Didenybės padėjėja.

"Karalienė dalyvauja įvairiausiuose renginiuose, kurių daugelis vyksta atvirame ore, kur staigus vėjo pūstelėjimas gali pastatyti ją į nepatogią padėtį", - naujoje knygoje rašo Angela Kelly, karalienės asmeninė padėjėja, patarėja ir prižiūrėtoja.

„Jeigu galvojame, kad taip gali nutikti, labai retai naudojame svarelius, nepastebimai įsiūtus į dieninių suknelių siūles“, - išduoda ji.

Jos knyga praskleidžia uždangą dėl to, kaip kuriamas 86 metų monarchės garsusis nepriekaištingas stilius, dėl kurio britiškasis „Vogue“ 2007 metais ją išrinko viena žavingiausių pasaulio moterų.

Knygoje pasakojama, kaip dvejus metus buvo rengiamasi šiemet birželį įvykusioms karalienės valdymo Deimantinio jubiliejaus iškilmėms, kaip baltą monarchės drabužį, kurį ji vilkėjo per laivų paradą Temzės upėje, įkvėpė Elzbieta I ir kaip buvo parinkta spalva, išsiskyrusi raudonai išpuoštos karališkosios baržos fone.

A.Kelly taip pat aprašo, kaip rūmų siuvėjų nežinia kodėl buvo paprašyta pasiūti dvi identiškas kokteilines persikų spalvos, krištolu ir nėriniais puoštas sukneles, kurių vieną karalienė vilkėjo per Londono olimpiados atidarymą liepos mėnesį.

Vėliau paaiškėjo, kad antrąją suknelę vilkėjo kaskadininkas, kuris drauge su Džeimsu Bondu iššoko iš lėktuvo garsiajame olimpiados atidarymo filmuke.

Knygoje „Rengti karalienę: jubiliejinis garderobas“ (Dressing the Queen: The Jubilee Wardrobe), kurioje skelbiamos puikios nuotraukos ir modelių eskizai, taip pat rašoma, kad karalienė savo drabužiais naudojasi kokiems nors diplomatiniams signalams perteikti.

Tarp tokių atvejų yra žalios spalvos drabužiai, vilkėti per jos istorinį vizitą Airijoje 2011 metų gegužę, ir 2010-aisiais Kanadoje vilkėti apdarai, papuošti indėnų mikmakų moterų pagamintais karoliukais.

BNS
 
34
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Lietuvos siūlymu JT Saugumo Taryba rinkasi į posėdį svarstyti Rusijos veiksmų (6)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 22:12
Jungtinių Tautų Saugumo taryba penktadienį renkasi pasitarti dėl Rusijos sprendimo siųsti humanitarinės pagalbos koloną į Ukrainos rytinę teritoriją be Kijevo pritarimo ir tarptautinių stebėtojų palydos.

V. Putino versija, kodėl Rusija ėmėsi prieštaringos misijos (33)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 21:16
Angela Merkel, Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Vokietijos kanclerei Angelai Merkel penktadienį pasakė, kad ilgesnis humanitarinės pagalbos Rytų Ukrainai užlaikymas būtų buvęs nepriimtinas, nurodoma Kremliaus pareiškime.

NATO: prie Ukrainos – nerimą keliančios Rusijos pajėgos papildyta 21.06 (196)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 20:03
NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas penktadienį sakė, kad Aljansas stebėjo nerimą keliantį Rusijos sausumos ir oro pajėgų telkimą netoli Ukrainos.

A. Jaceniukas: mes turime atsakymus, kurie sunaikina Rusijos poziciją (38)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 18:54
Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas įsitikinęs, kad Ukrainos asociacijos su Europos Sąjunga sutartį rugsėjo mėnesį ratifikuos dabartinės sudėties Aukščiausioji Rada.

Anglijoje į policijos automobilį įsirėžė priešinga eismo kryptimi važiavusi mašina (4)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 18:54
Anglijoje į policijos automobilį įsirėžė priešinga eismo kryptimi važiavusi mašina
Anglijos Vest Midlandso grafystėje pirmadienį policijos automobilis svarbiame greitkelyje užblokavo kitą mašiną, kad sustabdytų ją nuo važiavimo priešinga eismo kryptimi. Policijos automobilyje įtaisytas vaizdo registratorius užfiksavo, kaip į pietus vykusi „Honda Jazz“ važiuoja į šiaurę vedančia greitkelio M6 puse, ir momentą, kai ji susidūrė su policijos mašina.