Kanadoje sniego lavina pražudė penkis žmones

Britų Kolumbijos provincijoje Kanadoje lavina palaidojo penkis sniego motociklais važinėjusius žmones, pranešė pareigūnai.
Sniego lavina
Sniego lavina
© AFP/Scanpix

Jų žūtį patvirtino provincijos koronerio tarnyba, kuri nurodė kad nelaimė įvyko penktadienio popietę Makbraido kaimelyje Kanados vakaruose, maždaug už 800 kilometrų į šiaurės rytus nuo Vankuverio.

Pasak pareigūnų, šeši žmonės iš sniego griūties ištraukti gyvi.

Motociklininkai važinėjo vietovėje, esančioje už slidininkams ir kitiems žiemos sporto entuziastams nurodytų saugumo ribų.

Britų Kolumbijos koronerio tarnybos atstovė Barbara McLintock pabrėžė, kad nelaimės vieta „nėra kurortinėje“ srityje.

Pasak Kanados lavinų perspėjimo tarnybos, šią nelaimę tikriausiai sukėlė žmogaus veikla. Minėtoje vietovėje ką tik buvo prisnigę apie 30 centimetrų sniego, vėjuota, oro temperatūra gana švelni, šlaituose susidarė nestabili sniego danga.

BNS
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Po britų sprendimo – galvos skausmas ES ir Jungtinei Karalystei (4)

Referendume Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai nusprendė, kad jų šalis turi trauktis iš Europos Sąjungos (ES). Tai reiškia, kad JK pradės traukimosi iš 28 Europos šalis vienijančio bloko – prasidės „Brexit“ pavadinimą gavęs procesas. Ką visa tai reiškia JK ir ES?

R. Duterte prisaikdintas Filipinų prezidentu

Autoritariškas Rodrigo Duterte, kuris žadėjo pagrindinį dėmesį per šešerius metus truksiančią kadenciją skirti negailestingam ir itin prieštaringai vertinamam karui su nusikalstamumu, ketvirtadienį buvo prisaikdintas 16-uoju Filipinų prezidentu.

„EgyptAir“ juodosios dėžės duomenys patvirtina dūmus orlaivio salone

Vienos iš juodųjų dėžių informacija rodo, kad Viduržemio jūroje sudužusiame oro bendrovės „EgyptAir“ lėktuve suveikė dūmų signalizacija, o ant nuolaužų buvo rasta suodžių, trečiadienį pranešė Egipto vadovaujamas tyrėjų komitetas.

Aiškėja naujos detalės apie teroro išpuolį Stambule didėja žuvusiųjų skaičius  (24)

Trigubos mirtininkų sprogdintojų atakos Ataturko (Atatiurko) tarptautiniame oro uoste Stambule aukų padaugėjo iki 42, pranešė Turkijos valstybinė Anatolijos naujienų agentūra.

Rytų Ukrainoje intensyvėja susirėmimai (95)

Remiantis TSN pranešimais, prie Debalcevės vyksta nuožmus Ukrainos karinių pajėgų ir prorusiškai nusiteikusių separatistų susirėmimas, kurį pastarieji, anot šaltinių, pralaimi.