Kanadoje sniego lavina pražudė penkis žmones

Britų Kolumbijos provincijoje Kanadoje lavina palaidojo penkis sniego motociklais važinėjusius žmones, pranešė pareigūnai.
Sniego lavina
© AFP/Scanpix

Jų žūtį patvirtino provincijos koronerio tarnyba, kuri nurodė kad nelaimė įvyko penktadienio popietę Makbraido kaimelyje Kanados vakaruose, maždaug už 800 kilometrų į šiaurės rytus nuo Vankuverio.

Pasak pareigūnų, šeši žmonės iš sniego griūties ištraukti gyvi.

Motociklininkai važinėjo vietovėje, esančioje už slidininkams ir kitiems žiemos sporto entuziastams nurodytų saugumo ribų.

Britų Kolumbijos koronerio tarnybos atstovė Barbara McLintock pabrėžė, kad nelaimės vieta „nėra kurortinėje“ srityje.

Pasak Kanados lavinų perspėjimo tarnybos, šią nelaimę tikriausiai sukėlė žmogaus veikla. Minėtoje vietovėje ką tik buvo prisnigę apie 30 centimetrų sniego, vėjuota, oro temperatūra gana švelni, šlaituose susidarė nestabili sniego danga.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Peiliu ginkluota paauglė Norvegijoje nužudė prekybos centro darbuotoją (2)

Trečiadienio vakarą Kristiansano mieste Norvegijos pietuose peiliu ginkluota 15 metų paauglė užpuolė prekybos centro darbuotoją ir lankytoją. Kaip sakoma naktį į ketvirtadienį išplatintame Norvegijos policijos pranešime, viena iš nukentėjusiųjų - 17 metų mergina - mirė ligoninėje nuo žaizdų, antrosios būklė nepatikslinama.

Kaip Šiaurės Korėjai pavyko įgyvendinti raketines programas (42)

Šiaurės Korėja jau yra pasigaminusi keletą branduolinių galvučių ir kuria balistines raketas, kurios galėtų pasiekti bet kurį pasaulio tašką. Tarptautinė bendruomenė svarsto, kaip užkirsti kelią Šiaurės Korėjos pajėgumų didinimui arba bent jį sulėtinti, ir ką reikėtų daryti, jei tokios pastangos būtų nesėkmingos, interneto svetainėje project-syndicate.com rašo buvęs JAV diplomatas ir užsienio politikos ekspertas Richardas N. Haassas.

Rumunija perka oro gynybos sistemą „Patriot“ (64)

Rumunijos gynybos ministras Adrianas Tutuianu trečiadienį naujienų agentūrai „Bloomberg“ patvirtino, kad jo šalis ketina įsigyti „Patriot“ raketų už 3,9 milijardus JAV doelrių.

Iš M. Saakašvilio atimta Ukrainos pilietybė (244)

Buvęs Gruzijos prezidentas ir Odesos srities Ukrainoje gubernatorius Michailas Saakašvilis neteko Ukrainos pilietybės.

Egipto policija nušovė keturis įtariamuosius dėl išpuolio liepą (1)

Egipto policija nušovė keturis kovotojus ir suėmė dar du kovotojus, kaltinamus sąsajomis su penkių policijos pareigūnų nužudymu liepos mėnesį, trečiadienį pranešė vidaus reikalų ministerija.