Kaltinimai J.Assange’ui nesusiję su „WikiLeaks“ veikla, tikina ieškovių advokatas

 (15)
Kaltinimai Julianui Assange'ui seksualine prievarta nesusiję su tinklalapiu "WikiLeaks" ir jam pačiam derėtų tai pasakyti, trečiadienį sakė advokatas, atstovaujantis dviem švedėms, kurios apkaltino australą išprievartavimu.
Julianas Assange'as
© AFP/Scanpix

"Nėra absoliučiai jokio ryšio tarp to, ką teko išgyventi toms dviem moterims, ir "WikiLeaks, CŽV ar Amerikos administracijos", - sakė Claesas Borgstroemas.

Byla "absoliučiai nesusijusi su "WikiLeaks", pabrėžė advokatas.

"Norėčiau, kad Julianas Assange'as išeitų į priekį ir pats tai pasakytų, - sakė C.Borgstroemas žurnalistams Stokholme. - Tai būtų būdas išsklaidyti visus šiuos gandus".

C.Borgstroemas kritikavo 39 metų australą už tai, kad jis "ne tik užsiminė, bet aiškiai pasakė, jog ši byla yra sąmokslas".

"Jis žino, jog tai visiškai nesusiję su "WikiLeaks", - sakė advokatas.

J.Assange'as buvo areštuotas antradienį Londone pagal Švedijos išduotą arešto orderį. Stokholmo teismas siekia jį apklausti dėl įtariamų seksualinių nusikaltimų, tarp jų išžaginimo ir seksualinio priekabiavimo. "WikiLeaks" vadovas šiuos kaltinimus griežtai neigia.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Mažoji Mosulo gyventoja apsikabino Kovos su terorizmu tarnybos vyriausiąjį vadą

Iš Mosulo senamiesčio rajono evakuota mergaitė negalėjo neapkabinti Kovos su terorizmu tarnybos (CTS) vyriausiojo vado, taip išreikšdama dėkingumą už išlaisvinimą.

Pirmą kartą istorijoje Didžiosios Britanijos karalienės gvardijai vadovaus moteris

Kanados karinių pajėgų karė tapo pirmąja moterimi, kuriai patikėta garbė vadovauti Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II Bakingamo rūmų rezidencijos gvardijai.

Šiaurės Korėja toliau provokuoja: palygino D. Trumpą su Hitleriu (2)

Šiaurės Korėjos žiniasklaida antradienį palygino JAV prezidentą Donaldą Trumpą su nacių diktatoriumi Adolfu Hitleriu. Šis pareiškimas pasirodė nemažėjant įtampai dėl Pchenjano ginklavimosi ambicijų ir artėjant naujojo Pietų Korėjos prezidento vizitui į Vašingtoną.

Japonija parengė animuotą instrukciją: kaip elgtis Š. Korėjos atakos atveju

Japonijos valdžia pradėjo platinti animuotą pranešimą visuomenei, kuriame žmonėms pateikia instrukcijas, ką daryti, jeigu Šiaurės Korėja surengtų balistinės raketos ataką. Tokia socialinė reklama pradėta transliuoti vis labiau nuogąstaujant, kad Šiaurės Korėja artimiausiu metu surengs daugiau raketinių bandymų ir toliau pažeidinės Jungtinių Tautų rezoliucijas.

A. Merkel nebėra kategoriškai nusiteikusi prieš tos pačios lyties asmenų santuokas

Vokietijos kanclerė Angela Merkel artėjant rinkimams ir didėjant spaudimui jos konservatorių partijai, pirmadienį užsiminė nebesanti kategoriškai nusiteikusi prieš tos pačios lyties asmenų santuokas.