Kaimynai iš Rytų pasienyje - trečiarūšiai

 (1)
"Reiškiame pageidavimą, kad su kitų šalių piliečiais, įvažiuojančiais į Lenkiją, būtų elgiamasi taip, kaip lenkai norėtų būti priimami kitur", rašo didelė grupė Lenkijos žurnalistų atvirame laiške Lenkijos pasienio apsaugai ir muitininkmams.
Laiške pažymima, kad dar neseniai lenkai piktinosi Vakarų Europos šalių pasieniečių elgesiu, tačiau, rašo žurnalistai, "vis dažniau žiniasklaida skelbia susirūpinimą keliančius faktus iš Lenkijos rytinio pasienio apie nederamą elgesį su Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos piliečiais".

Žurnalistai pabrėžiama, jog "piliečių teisių pažeidimai Lenkijos rytiniame pasienyje tapo visuotiniu reiškiniu".

Pastaruoju metu tokiu lenkų pasieniečių ir muitininkų elgesiu piktinosi Lenkijos žmogaus teisių įgaliotinis profesorius Adamas Zielinskis (Adamas Zelinskis).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Australijoje per incidentą pramogų parke kritiškai sužeisti keturi žmonės (2)

Australijoje keturi žmonės buvo sunkiai sužeisti per nelaimingą atsitikimą viename pramogų parke populiariame kurortiniame Gold Coast regione, pranešė žiniasklaida ir pareigūnai.

Filipinų prezidentas JAV: pamirškite apie susitarimą dėl gynybos (44)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte antradienį užsipuolė Jungtines Valstijas, sakydamas, kad jis nepradėjo kovos su Vašingtonu ir kad JAV galės pamiršti apie karinį susitarimą tarp abiejų šalių, jei jis ilgiau liks valdžioje, skelbia agentūra „Reuters“.

Kinijoje nugriaudėjus galingam sprogimui žuvo dešimt žmonių

Viename šiauriniame Kinijos mieste viename pastate pirmadienį nugriaudėjus galingam sprogimui žuvo dešimt žmonių, o dar daugiau kaip 150 buvo sužeista.

Australijoje agresyvus ruonis puolė banglentininkus

Populiariame Sidnėjaus paplūdimyje agresyvus ruonis grybštelėjo dantimis vienam banglentininkui, o kitą šio vandens sporto mėgėją nuvertė nuo jo banglentės.

JAV dislokuos Norvegijoje šimtus karių (10)

Norvegijos vyriausybė pritarė kelių šimtų JAV karių dislokavimui šalyje. Apie tai paskelbta pirmadienį. Neabejojama, kad 330 amerikiečių jūrų pėstininkų atvykimas į Norvegiją supykdys Rusiją, informuoja agentūra AFP.