Jūroje apvirto Kamerūno kariuomenės laivas, dingo dešimtys žmonių

 (1)
Kamerūno kariuomenės laivas, kuriuo buvo pervežama „dešimtys“ elitinės Greitojo reagavimo brigados karių, sekmadienį apvirto prie pietvakarinių šalies krantų, naujienų agentūrai AFP sakė saugumo šaltinis.
Gvinėjos įlankoje apvirto Kamerūno kariuomenės laivas
© Reuters / Scanpix

Laivas „apvirto tarp Limbės miesto ir Bakasio; laive buvo dešimtys karių, tarp jų – pulkininkas“, sakė šaltinis, nesutikęs skelbti savo pavardės.

Greitojo reagavimo brigada kovoja Kamerūno karo su grupuotės „Boko Haram“ džihadistais priešakinėje linijoje šalies šiaurėje.

„Armija pradėjo paieškas“, – sakė šaltinis. Tuo tarpu kitas, Kamerūno armijai artimas šaltinis sakė, kad jau paimtas mažiausiai vienas lavonas.

Laivas taip pat plukdė įrangą statyboms kariškių bazėje Bakasio pusiasalyje, kur Greitojo reagavimo brigada padėjo užtikrinti saugumą po ankstesnės įkaitų grobimo bangos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Italija atsikirto kaimynėms dėl sienų saugumo (23)

Europoje tvyrant migrantų krizės sukeltai įtampai, Italijos ministras pirmininkas Paolo Gentiloni įspėjo, kad Romai nepriimtini kaimynių „pamokymai“ ar „grasinimai“ dėl sienų saugumo.

Egipto teismas dėl prokuroro nužudymo myriop nuteisė 28 žmones (3)

Egipto teismas už dalyvavimą šalies generalinio prokuroro nužudyme 2015 metais paskyrė mirties bausmę 28 žmonėms.

Talibano vado sūnus susisprogdino per išpuolį Afganistano bazėje (10)

Talibano grupuotės vado Haibatullaho Akhundzada 23 metų sūnus Abd ar-Rahmanas Khalidas žuvo per išpuolį karinėje bazėje Gereško rajone, Helmando provincijoje, susisprogdinęs sprogmenų prikrautame automobilyje. Tai informuoja naujienų agentūra „Reuters“.

EK komisaras: Berlyno pozicija dėl Turkijos yra suprantama (2)

Berlyno griežta pozicija dėl Turkijos yra „suprantama“, ypač dėl Ankaros sprendimo suimti kelis žmogaus teisių aktyvistus, tarp jų – Vokietijos piliečių, sakoma šeštadienį paskelbtame Europos Sąjungos plėtros komisaro Johanneso Hahno interviu.

Rusija sako susitarusi su sirų sukilėliais dėl saugumo zonos (17)

Rusijos gynybos ministerija šeštadienį pranešė, kad jos pareigūnai per taikos derybas Kaire pasirašė susitarimą su nuosaikiaisiais Sirijos sukilėliais, kaip veiks netoli sostinės Damasko įkurta saugumo zona.