JT vyriausioji komisarė kritikuoja Rusijos valdžią

Kaip pareiškė M. Robinson žurnalistams atvykusi į Dagestano sostinę Machačkalą sekmadienio vakarą, ji supranta, kad smurto atvejų buvo iš abiejų pusių, bet ji turi informacijos "apie nemotyvuotą federalinių pajėgų karių smurtą prieš taikius Čečėnijos gyventojus".

"Man labai gaila Čečėnijoje žuvusių omonininkų ir federalinių pajėgų karių, gaila tų žmonių, kuriuos grobė banditai, tačiau už pavienių teroristų ir gaujų veiksmus neturi atsakyti visi taikūs gyventojai", pareiškė ji.

Kaip pranešė M. Robinson, ji apsilankė viename Grozno rajonų, vienoje ligoninėje ir dviejose turgavietėse.

"Man padarė labai sunkų įspūdį sąlygos, kuriomis gyvena žmonės Grozne", sakė ji.

Pasak jos, saugumo sumetimais delegacija negalėjo pabuvoti visose vietose, į kurias planavo patekti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kinijoje nugriaudėjusio galingo sprogimo aukų padaugėjo iki 14

Viename šiauriniame Kinijos mieste viename iš pastatų nugriaudėjusio galingo sprogimo aukų antradienį padaugėjo iki 14, o dar 147 asmenys buvo sužeisti, pranešė valstybinė žiniasklaida, o valdžia cenzūruoja kilusią diskusiją apie incidentą internete.

Antiteroristinė operacija Vokietijoje: suėmė 13 Rusijos piliečių (148)

Vokietijos valdžia įgyvendino antiteroristinę operaciją. Pagrindiniai įtariamieji - Rusijos Federacijos piliečiai. Apie tai praneša dw.com.

Programišiai paviešino slaptą V. Putino padėjėjo planą, kaip destabilizuoti Ukrainą (89)

Programišių organizacija „KiberChunta“ praneša neva gavusi prieigą prie Rusijos prezidento Vladimiro Putino padėjėjo Vladislavo Surkovo susirašinėjimo elektroniniu paštu. Teigiama, kad šiuose nutekintuose elektroniniuose laiškuose pateikiamas priemonių, skirtų destabilizuoti viešą ir politinę situaciją Ukrainoje, planas ir dokumentas dėl Užkarpatės teritorijoje kuriamos „respublikos“.

Ispanijos policija sulaikė du imamus, įtariamus „Islamo valstybės“ populiarinimu (4)

Ispanijos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad šalies policija sulaikė du imamus, įtariamus ginkluotos „Islamo valstybės“ (IS) grupuotės populiarinimu Ibisos saloje, praneša agentūra AP.

Prancūzijos pareigūnai rengiasi nugriauti Kalė „Džiungles“ (6)

Prancūzijos pareigūnai antradienį turi pradėti griauti „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą, tapusią Europos pabėgėlių krizės simboliu.