Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Rusija svaidosi kaltinimais Malaizijos katastrofos tyrėjams (27)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:35
Rusijos ambasadorius prie Jungtinių Tautų (JT) išreiškė abejonių dėl Nyderlandų vadovaujamo tyrimo dėl oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lainerio katastrofos virš prorusiškų separatistų kontroliuojamos teritorijos rytų Ukrainoje ir penktadienį paragino surengti naują tyrimą, prižiūrimą Jungtinių Tautų.

Škotijos įkvėpti: Katalonijos parlamentas pritarė referendumui dėl nepriklausomybės (6)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 09:50
Škotijos įkvėpti: Katalonijos parlamentas pritarė referendumui dėl nepriklausomybės
AP/Scanpix
Katalonijos parlamento dauguma pritarė suteikti teisę regiono prezidentui rengti balsavimą dėl nepriklausomybės, rašo BBC.

Šeši Rusijos naikintuvai įskrido į JAV nustatytą oro erdvės gynybos atpažinimo zoną (70)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 09:09
JAV gynybos pareigūnai patvirtino, kad šeši Rusijos naikintuvai trečiadienį įskrido į JAV prižiūrimą Aliaskos oro erdvės gynybos atpažinimo zoną (OEGAZ), praneša BBC.

Pažadėjo: Ukraina atitrauks kariuomenę atnaujinta 09.26 (112)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 08:30
Ukrainos vyriausybė ir prorusiški separatistai per kontaktinės grupės susitikimą pasirašė taikos plano memorandumą, skelbia BBC.

E. Lucasas apie Rusiją: scenarijai nedžiugina (286)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 23:00
Ukrainos krizei įgavus naują pagreitį, o Rusijos ir Vakarų konfrontacijai peraugus į rimtą geopolitinį lūžį, pasaulis susidūrė su vienu didžiausiu iššūkių per daugybę metų, teigia žurnalo „The Economist“ vyriausiasis redaktorius Edwardas Lucasas.