Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Pateiktas pirmasis ieškinys dėl Malaizijos lainerio katastrofos

2014 spalio mėn. 31 d. 15:18
Pateiktas pirmasis ieškinys dėl Malaizijos lainerio katastrofos
AP/Scanpix
Malaizijoje viena šeima penktadienį pateikė teismui ieškinį, kaltindama vyriausybę ir į keblią padėtį patekusią nacionalinę oro bendrovę aplaidumu, dėl kurio mįslingai dingo reiso MH370 lėktuvas, o ši byla tikriausiai yra pirmoji, iškelta dėl tos katastrofos.

Džihadistai plūsta precedento neturinčiu mastu (2)

2014 spalio mėn. 31 d. 15:14
Džihadistai iš daugiau negu 80 šalių plūsta į Iraką ir Siriją „precedento neturinčiu mastu“, sakoma vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje, kurios ištraukas penktadienį paskelbė Didžiosios Britanijos dienraštis „The Guardian“.

A. Jaceniukui pasiūlė toliau dirbti premjero poste

2014 spalio mėn. 31 d. 15:13
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka po penktadienį įvykusio susitikimo su savo partija pasiūlė, kad dabartinis premjeras Arsenijus Jaceniukas toliau dirbtų tame poste.

Žinomas rusų aktorius Ukrainoje prisivirė košės (223)

2014 spalio mėn. 31 d. 11:45
Nors skelbiama, kad Rytų Ukrainoje galioja paliaubos, žinomam rusų aktoriui tai, regis, nė motais.

V. Orbanas nuleido rankas (6)

2014 spalio mėn. 31 d. 11:15
Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas penktadienį pareiškė atšaukiantis projektą dėl duomenų siuntimo internetu apmokestinimo, išprovokavusį masines demonstracijas šioje Vidurio Europos šalyje.