Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Rusijos žiniasklaida: V. Janukovyčius Velykoms grįš į Ukrainą (81)

2014 balandžio mėn. 16 d. 20:43
Viktoras Janukovyčius
AP/Scanpix
Rusijos naujienų agentūra „Regnum“ praneša, kad nuverstas Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius balandžio 20 d. grįš į Donecką. Tą dieną bus švenčiamos Velykos.

Pakistano Talibanas oficialiai nutraukė paliaubas (3)

2014 balandžio mėn. 16 d. 20:09
Pakistano Talibanas oficialiai nutraukė 40 dienų paliaubas, tačiau vis dar yra pasirengęs deryboms su vyriausybe, remdamasi talibų atstovu.

Kova dėl Škotijos nepriklausomybės įgauna pagreitį (21)

2014 balandžio mėn. 16 d. 20:00
Kova dėl Škotijos nepriklausomybės įgauna pagreitį. Naujausia apklausa rodo didėjančią škotų paramą nepriklausomybės siekiui, skelbia "Reuters".

Separatistai Slavianske įsileido žurnalistą: ką jis pamatė (267)

2014 balandžio mėn. 16 d. 19:25
Separatistai Slavianske įsileido žurnalistą: ką jis pamatė
AP/Scanpix
Praeitą šeštadienį prorusiškai nusiteikę separatistai Ukrainos rytuose esančiame Slaviansko mieste užėmė kelis valstybinius pastatus. Dabar laukiama Kijevo atsako, skelbia „The Daily Beast“.

Egipte nuteisė 119 Musulmonų brolijos šalininkų (3)

2014 balandžio mėn. 16 d. 18:51
Egipte nuteisė 119 Musulmonų brolijos šalininkų
AP/Scanpix
Egipte teismas nuteisė 119 nuverstojo prezidento Mohamedo Mursi Musulmonų brolijos šalininkų ir kiekvienam skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę. Pranešama, kad kaltinimai susiję su praėjusių metų spalį vykusiais protestais, rašo „Reuters“.