Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Ukraina: Donecke – apgulties padėtis (10)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 08:28
Savarankiškai pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ teroristų lyderis Igoris Strelkovas (Gorkinas) davė „įsakymą“ skelbti Donecke apgulties padėtį.

Izraelyje – trijų parų paliaubos (1)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 08:03
Izraelis ir palestiniečių islamistų judėjimas „Hamas“ sutarė dėl 72 valandas truksiančių paliaubų, kurios turi įsigalioti penktadienį nuo 5 val. Grinvičo (8 val. Lietuvos) laiku.

Taivane – serija sprogimų yra žuvusiųjų  (2)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 06:57
Pietų Taivane, Kaohsiung mieste, nugriaudėjo serija galingų sprogimų. Nelaimė pareikalavo keliasdešimt žmonių gyvybių ir šimtų sužeistųjų.

Tikrasis V. Putino karas: kiek tonų kulkų dar prireiks? (260)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 00:01
Kiek dar tankų, raketų paleidimo sistemų ir teroristų turės kirsti Rusijos-Ukrainos sieną, kol tarptautinė bendruomenė galiausiai pripažins, jog tai „kariniai veiksmai“.

Vakarų Ukraina renka labdarą kariuomenei ir gyvenantiems Rytuose (43)

2014 liepos mėn. 31 d. 22:00
Vakarų Ukraina beveik kasdien siunčia humanitarinę pagalbą savo tautiečiams ir kariams į Rytus, kur vyksta vadinamoji antiteroristinė operacija. Ukrainiečiai remia armiją ir nacionalinę gvardiją pinigais, maistu ir drabužiais.