Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (6)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Juodkalnijoje per sprogimą ginklų gamykloje žuvo žmogus

Vienas žmogus žuvo, o dar septyni buvo sužeisti per sprogimą, kuris sekmadienį nugriaudėjo šveicarams priklausančioje ginklų gamykloje Juodkalnijoje, pranešė policija.

Lenkijai – Rusijos kaltinimai dėl paminklų (27)

Rusijos užsienių reikalų ministerija (URM) apkaltino Lenkiją „pradėjus karą dėl paminklų” po to, kai Nova Soli mieste Lubusko vaivadijoje buvo nugriautas paminklas II-ojo pasaulinio karo didvyriams, „simbolizuojantis lenkų ir sovietų karių ginklo brolybę”. Rusijos URM tai pavadino „atvirai nedraugišku žingsniu”, informuoja TVN24.

Į UNESCO paveldo sąrašą įtraukti Šampanės ir Burgundijos vynuogynai

Istoriniai vynuogynai, vyno rūsiai ir šampano ūkiai, kuriuose gaminami garsiausi pasaulio putojantys vynai, šeštadienį buvo įtraukti į Jungtinių Tautų (JT) švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) pasaulio paveldo sąrašą.

Vokietijos euroskeptiška partija išsirinko naują griežtosios (9)

Vokietijos prie eurą nusistačiusi partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) šeštadienį išsirinko naują lyderę iš savo dešiniojo sparno, pakeisiančią partijos įkūrėją Berndą Lucke.

JAV paradais ir saliutais pažymėjo Nepriklausomybės dieną (19)

Šeštadienį amerikiečiai 293-iąjį kartą pažymėjo svarbiausią nacionalinę šalies šventę - Nepriklausomybės dieną. Šia proga visuose dideliuose Amerikos miestuose buvo surengti paradai, koncertai ir saliutai.