Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Nežmoniškos sąlygos: užsikimšę tualetai, purvini čiužiniai, motinos nebeturi net pieno kūdikiams (80)

Pabėgėliams iš pilietinio karo siaubiamų šalių Europa yra Pažadėtoji žemė. Tačiau ją pasiekusiems neretai tenka karčiai nusivilti. Graikijos pabėgėlių stovyklose jų laukia sąlygos kaip trečiajame pasaulyje, todėl užsiregistravę jie skuba traukti į Europos šiaurės vakarus.

JAV ir toliau atsisako suteikti malonę E. Snowdenui (21)

JAV vyriausybė ir toliau atsisako suteikti malonę buvusiam žvalgybininkui Edwardui Snowdenui. Baltieji rūmai atmetė atitinkamą daugiau kaip 167 000 žmonių pasirašytą peticiją, praneša agentūra AFP.

Baltarusijos opozicija nesitiki reikšmingų rezultatų per rinkimus (9)

Baltarusija rengiasi spalio 11 d. vyksiantiems prezidento rinkimams. Opozicijos partijos svarsto, ar verta kelti kandidatus, kai nugalėtojas aiškus iš anksto. Aleksandras Lukašenka geležiniu kumščiu valdo nuo 1994 m. Paskutinį opozicijos šansą dalyvauti laisvuose rinkimuose valdžia sužlugdė 2010 metais, sako analitikai.

Kandidatas į JAV prezidento postą J. Bushas žada imigracijos reformą (12)

Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Jebas Bushas pasisako už plačią imigracijos reformą šalyje. Jis sieks, kad 11 mln. imigrantų, neturinčių galiojančių dokumentų, galėtų legaliai gyventi JAV, pareiškė Dž. Bušas interviu televizijos stočiai „Telemundo“, kurį davė ispanų kalba, praneša agentūra AFP.

ESBO stebėtojai pakliuvo į Ukrainos pajėgų ir separatistų susirėmimą (27)

Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovai, dalyvaujantys specialioje stebėjimo misijoje Ukrainoje, tapo vieno iš Ukrainos kariuomenės ir prorusiškų separatistų susirėmimo liudininkais.