Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Dėl nacių traukinio jau kyla įtampa (44)

Rusija gali pareikšti pretenzijas į turtus, kurie guli dingusiu laikytame nacių traukinyje.

Dideli M. Saakašvilio užmojai Ukrainoje (17)

Viena svarbiausių Ukrainos valdžios užduočių - policijos reforma. Kijeve į policijos tarnybą užsirašė daug savanorių, kurie kovojo su separatistais Donbase, jiems surengtos antiteroristinės pratybos.

Austrijoje iš ligoninės „dingo“ išgelbėti migrantų vaikai (5)

Trys sirai vaikai, kurie buvo hospitalizuoti dėl didelio skysčių netekimo, kai buvo išgelbėti Austrijoje iš vieno mikroautobuso, kuriuo buvo vežama daug migrantų, „dingo“ kartu su savo tėvais, sekmadienį pranešė policija.

Skelbia apie naują V. Putino meilužę (274)

Sportininkė Alina Kabajeva – jau nebe Rusijos prezidento Vladimiro Putino, prieš kelerius metus išsiskyrusio su žmona Liudmila, favoritė.

„Islamo valstybė“ Palmyros mieste nuniokojo dar vieną šventyklą (27)

Aktyvistai teigia, kad radikalaus judėjimo „Islamo valstybė“ kovotojai nuniokojo dar vieną šventyklą antikiniame Sirijos Palmyros mieste, informuoja DW.