Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (6)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Lenkijos prezidentu išrinktas A. Duda (108)

Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis sekmadienį vėlai vakare pripažino savo pralaimėjimą prezidento rinkimuose.

Ataskaita apie tai, kad vyksta Ukrainoje: nebus patenkinta nei viena pusė (239)

Tarptautinės nevyriausybinės žmogaus teisių gynimo organizacijos „Amnesty International“ atliktas tyrimas, kurio rezultatai paskelbti ataskaitoje, parodė, kad abi Ukrainoje kariaujančios pusės kaltos dėl karo nusikaltimų civiliams ir kariams belaisviams. Nurodoma, kad karo belaisviai yra mušami, kankinami elektros šoku, spardomi, žalojami peiliais, rašo „The Telegraph“.

Paaiškino, kodėl nužudytas prieš Ukrainą kovojančios teroristų grupuotės vadas (225)

Ukrainos prezidento administracija pateikė savo versiją, kodėl galėjo būti nužudytas „Luhansko nepriklausomos respublikos“ policijos bataliono vadas Aleksejus Mazgovojus. Ukrainos kariuomenės atstovas Aleksandras Motuzianikas įsitikinęs, kad nužudymas galėjo būti įvykdytas dėl vidinių „Luhansko nepriklausomos respublikos“ nesutarimų tarp teroristų grupuočių.

Britų leiboristai rems referendumą dėl narystės ES

Didžiosios Britanijos opozicinė leiboristų partija rems referendumą dėl šalies narystės Europos Sąjungoje (ES). Britai nori turėti teisę pareikšti savo nuomonę dėl narystės Bendrijoje, todėl leiboristai pritars referendumui, laikraščiui „Sunday Times" sakė partijos pirmininkės pareigas einanti Harriet Harman ir atstovas užsienio politikos klausimais Hilary Bennas, praneša agentūra AFP.

Rusija įspėja: JAV visame pasaulyje medžioja rusus (162)

Rusijos vyriausybė įspėja savo piliečius dėl kelionių į užsienį, nes ten juos gali pagrobti arba suimti JAV tarnybos. Rusai trečiosiose šalyse nėra apsaugoti nuo amerikiečių persekiotųjų ar specialiųjų pajėgų, Maskvoje pareiškė Užsienio reikalų ministerija, kuria remiasi agentūra „Reuters".