Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Iš Europos – užuominos Rusijai (3)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 18:55
Ketvirtadienį įvyko garsioji tradicinė metų pabaigos Rusijos prezidento Vladimiro Putino spaudos konferencija, kurios suintriguoti klausėsi ir Vakarai. ES lyderiai šią dieną susitiko Briuselyje ir laidė įvairias užuominas V. Putinui.

Graikija skubiai ieško būdų išvengti pirmalaikių rinkimų (2)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:58
Graikija ketvirtadienį ėmėsi skubiai ieškoti būdų išvengti pirmalaikių rinkimų ir galimo smūgio fiskalinėms reformoms po to, kai parlamentui nepavyko išrinkti naujojo prezidento.

Nigerijoje pagrobta daugiau kaip 100 moterų ir vaikų

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:57
Spėjami džihadistų grupuotės „Boko Haram“ kovotojai Nigerijos šiaurės rytuose pagrobė daugiau kaip 100 moterų ir vaikų. Per išpuolį sekmadienį Gumskirio vietovėje 35 žmonės buvo nužudyti, pranešė saugumo šaltiniai, kuriais remiasi agentūra „Reuters“.

Rusijos deputatas: JAV ruošiasi versti A. Lukašenką (26)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:53
Aleksandras Lukašenka
AP/Scanpix
Rusijos Valstybės Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto pirmininkas Aleksejus Puškovas Vašingtono pareiškimuose apie Baltarusiją įžvelgia JAV ketinimą nuversti jos prezidentą Aleksandrą Lukašenką arba nuteikti jį prieš Maskvą.

JAV jūrų laivynas pristatė žuvį – robotą (4)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:20
JAV jūrų laivynas pristatė žuvį – robotą
Jungtinių Valstijų Karinio jūrų laivyno tyrinėjimų biuras pristatė aparatą „Ghost Swimmer“. Šis aparatas sukurtas taip, kad atrodytų ir plauktų kaip tikra žuvis, vandenyje judinanti uodegą į šonus.