Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Saudo Arabija siųs sausumos pajėgas kovai su „Islamo valstybe“ (90)

Saudo Arabiją nusprendė siųsti savo sausumos pajėgas į Siriją kovai su „Islamo valstybe“. Saudo Arabija teigia, kad sprendimas „galutinis ir neatšaukiamas“, rašo „DW“.

Per protestus prieš PAR prezidentą Keiptaune kilo riaušės (1)

Per protestus prieš Pietų Afrikos respublikos (PAR) prezidentą Jacobą Zumą ketvirtadienį kilo smurtiniai susirėmimai tarp demonstrantų ir policijos.

Turkija baigė karinę operaciją Džizrėje (15)

Turkija baigė beveik du mėnesius trukusį karinį puolimą, komendanto valandos sąlygomis, prieš kurdų sukilėlius Džizrės mieste šalies pietryčiuose, pranešė ketvirtadienį vidaus reikalų ministras Efkanas Ala.

J. Bidenas ir P. Porošenka aptarė reformų Ukrainoje poreikį (17)

Jungtinių Valstijų viceprezidentas Joe Bidenas ir Ukrainos prezidentas Petro Porošenka ketvirtadienį kalbėdami telefonu aptarė valdžios reformų Ukrainoje būtinybę, skelbia „Reuters“.

Išrinkti Rio de Žaneiro karnavalo nugalėtojai

Pirmą kartą nuo 2002 metų Brazilijos Rio de Žaneiro karnavalą laimėjo „Mangueira“ sambos mokykla. Surengusi pašėlusį ir įspūdingą pasirodymą, ji finale įveikė 12 konkurenčių.