Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Neįtikėtina, kaip į klubą atėjo apsirengęs vienas turtingiausių planetos žmonių (33)

Šis vyrukas tikrai ne eilinis Manhatano klubų lankytojas – džinsus mūvintis ir sandalus avintis bei gaivųjį gėrimą šiaudeliu siurbiantis jaunas vyras yra tikrų tikriausias Saudo Arabijos princas Abdul Azizas bin Fahdas, kurio turimi turtai siekia 10 mlrd. dolerių (8,86 mlrd. Eur), rašo nypost.com.

JAV ir Rusija susitarė dėl paliaubų Sirijoje (10)

JAV ir Rusija, vyriausybės Vašingtone duomenimis, susitarė dėl paliaubų Sirijos Alepo provincijoje, kurioje šiuo metu verda nuožmūs mūšiai.

Kosove – neįtikėtinas Clintonų šeimos garbinimo pavyzdys (19)

Vienas Kosovo sostinės centre esantis butikas nepalieka abejonių, ką varžybose dėl Jungtinių Valstijų prezidento posto palaiko vietos gyventojos. Atsakymas į klausimą slypi jau pačiame šios drabužių parduotuvės pavadinime „Hillary“, rašo naujienų agentūra AFP.

Po sprogimo Ukrainos anglių šachtoje – mažai šansų rasti gyvų žmonių

Po metano sprogimo nelegaliai eksploatuotoje anglių šachtoje karo draskomoje separatistinėje Rytų Ukrainoje trečiadienį vienas šachtininkas yra žuvęs, o dar devyni – dingę.

D. Trumpas liko be konkurentų (105)

Iš JAV pirminių rinkimų kovos, anot žiniasklaidos, traukiasi ir paskutinysis Donaldo Trumpo konkurentas partijoje. Ohajo gubernatorius Johnas Kasichas paskelbs nutraukiantis savo rinkimų kampaniją, trečiadienį pranešė „NBC News“ ir CNN.