Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Turkija paskelbė naujos vyriausybės sudėtį

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 18:14
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas penktadienį patvirtino naują ministrų kabinetą, kuriame dominuoja jo ištikimi sąjungininkai - kitą dieną po to, kai patikėjo buvusiam užsienio reikalų ministrui vyriausybės vairą, o vietoje jo buvo paskirtas buvęs Europos reikalų ministras Mevlutas Cavusoglu.

J. Tymošenko partiją supurtė lyderių pasitraukimas (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 18:12
J. Tymošenko partiją supurtė lyderių pasitraukimas
AP/Scanpix
Ukrainos parlamento pirmininkas Oleksandras Turčynovas, premjeras Arsenijus Jaceniukas ir buvęs Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Antrijus Parubijus penktadienį pasitraukė iš partijos „Batkivščyna“ („Tėvynė“), protestuodami prieš sprendimą, kad partijos kandidatų sąrašo pirmojoje pozicijoje bus įrašyta buvusi premjerė Julija Tymošenko.

D. Britanijoje teroro akto išpuolis „labai tikėtinas“ (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 18:08
Didžiosios Britanijos vidaus reikalų sekretorė Theresa May penktadienį pasakė, kad teroro grėsmės lygis šalyje penktadienį pakeltas iki žymos „smarki“ (severe) grėsmė, kas reiškia, kad išpuolis „labai tikėtinas“.

A. Makarevičius nebeištvėrė: pone Putinai, meldžiu sustabdyti šią orgiją (18)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:59
Rokeris ir nonkonformistas Andrejus Makarevičius sovietiniais laikais balansavo ties riba, o dabar Rusijos isteblišmento yra įnirtingai kritikuojamas dėl savo atviros pozicijos Ukrainos klausimu.

Kremlius tildo žuvusių karių motinas (234)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:32
Rusijos Teisingumo ministerija įtraukė teisių gynimo organizaciją „Sankt Peterburgo karių motinos“ į užsienio agenčių registrą.