Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

P. Porošenka paskambino V. Putinui (52)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 19:17
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Ukrainos vadovas Petro Porošenka trečiadienio vakarą pokalbio telefonu metu aptarė dvišalius santykius ir padėtį Pietryčių Ukrainoje, ketvirtadienį pranešė Kremlius, kuriuo remiasi „Reuters“.

„Sirijos elektroninė armija“ siautė D. Britanijoje (4)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 18:55
D. Britanijos žiniasklaida
DELFI montažas
Ketvirtadienį programišių grupė „Sirijos elektroninė armija“ (SEA), kuri remia Sirijos prezidentą Basharą al-Assadą, įsilaužė į keletą britų žiniasklaidos svetainių, praneša „Reuters“.

Kremliui palankumą rodanti M. Le Pen aiškinasi: tai beprotiška (30)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:16
Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų Nacionalinis frontas (FN) kritikuojamas dėl daugiamilijoninės paskolos iš vieno Rusijos banko.

Tikina radę dar daugiau įrodymų apie Ukrainos teritorijoje žuvusius Rusijos karius (33)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:06
Tinklaraštininkai nufotografavo memorialinę lentą, ant kurios išgraviruoti karių, žuvusių 2014 m. rugpjūčio 12-20 dienomis, vardai.

Škotijai bus suteikta didesnė autonomija (1)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 16:33
Škotijai gali būti suteikta didelių naujų galių, įskaitant teisę nustatyti pajamų mokesčio tarifus ir kontroliuoti socialines išmokas - tai rodo naujas planas, kurį ketvirtadienį pristatė vyriausybės paskirta komisija.