Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Vakarų krante nušautas izraelietis vairuotojas (1)

Okupuotame Vakarų Krante, į pietus nuo Hebrono, penktadienį nušautas vienas izraelietis, sužeisti trys jo artimieji, kai įtariamas palestiniečių „teroristas“ apšaudė jų automobilį, pranešė kariškiai.

F. Hollande'as tvirtas: „Brexit“ negalima nei atšaukti, nei atidėti (13)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as penktadienį po susitikimo su Britanijos ministru pirmininku Davidu Cameronu pareiškė, kad „Brexit“ negalima nei „atšaukti“, nei „atidėti“.

Pabėgėlio žygdarbis Vokietijoje: spintoje rado 150 tūkst. eurų ir atnešė juos į policiją (87)

Vokietijos miesto Mindeno (Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje) policija pranešė, kad pernai į šalį atvykęs 25-erių metų pabėgėlis į policiją pristatė rastus 150 tūkst. eurų. Tai juk metų žygdarbiui prilygstantis poelgis!

WSJ išklojo Rusijos ir JAV susitarimo detales (81)

Jungtinės Valstijos paprašė Maskvos priversti Sirijos prezidento Basharo al Assado režimą nutraukti šalies ginkluotųjų oro pajėgų lėktuvų skrydžius, skelbia „The Wall Street Journal“, remdamasis gerai informuotais šaltiniais. Anot jų, šis prašymas – vienas iš galimo Rusijos ir Amerikos susitarimo Sirijos klausimu elementų, skelbia newsru.com.

Rusijos Baltijos laivyno laikinuoju vadu paskirtas viceadmirolas A. Nosatovas (2)

Rusijos karinių jūrų pajėgų Baltijos laivyno vado pareigas laikinai pavesta eiti viceadmirolui Aleksandrui Nosatovui, penktadienį pranešė gynybos ministras Sergejus Šoigu, kuris anksčiau šią savaitę atliko precedento neturintį valymą šiose pajėgose, atleidęs iš pareigų per 50 karininkų, įskaitant laivyno vadą.