Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (6)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Londone aidėjo patrankų salvės

Tradicine 41 salve iš istorinių patrankų Londono Haid parke antradienį paminėtas karalienės Elžbietos II (Elizabeth) 89-asis gimtadienis.

Paskelbė apie abejotiną Šiaurės Korėjos diktatoriaus pasiekimą (23)

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas (Kim Čen Unas) šeštadienį įkopė į aukščiausią šalies kalną, pranešė naujienų agentūra KCNA. Ši žinia sukėlė abejonių.

Ukraina: į mūsų teritoriją gabenama Rusijos kariuomenė ir ginkluotė papildyta (421)

Ukrainos užsienio reikalų ministerijos (URM) oficialusis atstovas Jevhenas Perebyjnisas pareiškė, kad Rusija nevykdo Minsko susitarimų dėl karinio konflikto Ukrainoje sureguliavimo.

Kremlius: V. Putinas neplanuoja iškelti klausimo apie „Mistral“ (8)

Rusijos vadovo Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas nurodė, kad prezidentas per susitikimą su Prancūzijos vadovu Francois Hollande'u Armėnijos sostinėje Jerevane neplanuoja iškelti klausimo apie Maskvai nepristatytus „Mistral“ laivus, skelbia „Laisvosios Europos radijas“.

Sužeistas „Islamo valstybės“ vadeiva (10)

Per JAV oro antskrydį Irake kovo 18-ąją buvo pavojingai sužeistas džihadistų grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) vadeiva Abu Bakr al-Baghdadi.