Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis

 (6)
Jelgavoje prasidėjo ledo skulptūrų festivalis
© DELFI.lv

Jelgavoje (Latvija) prasidėjo Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris truks iki vasario 13 d., praneša DELFI.lv. Festivalyje dalyvauja 26 garsūs menininkai ir skulptoriai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Bulgarijos, Ukrainos, Vengrijos, Suomijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos. Šių metų festivalis jau 13-tas, jo tema – „Mano religija – laisvė!“.

Festivalis vyksta Uzvaras parke. Konkursinių skulptūrų kūrimui planuojama panaudoti 40 tonų dirbtinai užšaldyto ledo.

Be ledo skulptūrų ekspozicijos, parke bus galima apžiūrėti ir pačias aukščiausias Baltijos šalyse skulptūras iš sniego bei kelis ledinius barus.
Organizatoriai parengė plačią koncertinę programą ir šviesų šou.

Vaikams numatyta pramoginė programa, ledo ir sniego žaidimai.

Lankytojams Uzvaras parkas bus atidarytas vasario 11 d. nuo 16 iki 24 val., o vasario 12 ir 13 d. – nuo 10 iki 24 val. Devintą vakare skulptūros suspindės sinchronizuotame šviesos ir muzikos šou su pirotechnika.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (6)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

JAV: Rytų Ukrainoje yra 12 000 Rusijos karių žada ryžtingą atsaką (70)

2015 kovo mėn. 4 d. 08:06
JAV kariuomenės vertinimu, Rytų Ukrainoje dislokuota apie 12 000 Rusijos karių, padedančių prorusiškiems separatistams. Tai yra kariniai patarėjai, ginkluotę ir kovinius dalinius aptarnaujantis personalas, antradienį Berlyne pareiškė JAV sausumos pajėgų Europoje vadas, generolas Benas Hodges'as, kurį cituoja agentūra AFP.

Prakalbo dar vienas B. Nemcovo nužudymo liudininkas (52)

2015 kovo mėn. 4 d. 07:58
Sniego valymo mašinos vairuotojas Sergejus Budnikovas, kuris politiko Boriso Nemcovo žmogžudystės akimirką buvo ant Didžiojo Maskvos upės tilto, išsamiau papasakojo apie įvykį.

Buvęs CŽV direktorius prisipažino perdavęs meilužei slaptos informacijos (9)

2015 kovo mėn. 3 d. 21:56
Buvęs CŽV direktorius Deividas Petreusas prisipažino esąs kaltas slaptos informacijos atskleidimo byloje. Kaip rašo „The Guardian“, JAV teisingumo departamentas paskelbė apie D. Petreuso sprendimą antradienį.

Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto (626)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:20
Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto
AP/Scanpix
Kovo 2 d. daugiatūkstantinė žmonių kolona nešė gėles į Boriso Nemcovo nužudymo vietą, tačiau ar tikrai jis buvo nužudytas būtent ten?

JAV Kongrese Izraelio premjeras B. Netanyahu perspėjo dėl Irano (24)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:14
Benjaminas Netanyahu kreipiasi į JAV Kongresą
AP/Scanpix
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu kreipdamasis į JAV Kongresą antradienį perspėjo, kad planuojama sutartis su Iranu leis Teheranui laisvai kurti branduolinius ginklus.