Jelcinas ir Clintonas prisiminė praeitį

Buvusio Rusijos prezidento protokolo tarnybos vadovas Vladimiras Ševčenka Boriso Jelcino susitikimą su JAV prezidentu Billu Clintonu (Bilu Klintonu) pavadino "senų draugų susitikimu".
B. Clintono ir B. Jelcino susitikimas Gorkų rezidencijoje pirmadienį truko maždaug 40 minučių, naujienų agentūrai "Interfax" pranešė V. Ševčenka. Pasak jo, B. Clintonas ir B. Jelcinas aptarė daugybę tarptautinių problemų, taip pat priešraketinės gynybos sistemos sutarties problemas.

Pasak V. Ševčekos, susitikimo metu buvo pabrėžta, kad konsultacijos šia tema bus tęsiamos.

"B. Jelcinas ir B. Clintonas vis dėlto daugiausia kalbėjo ne apie politiką, o prisiminė praeitį ir gėrė arbatą, pasigardžiuodami tortu, kurį iškepė (B. Jelcino žmona) Naina Josifovna, sakė protokolo vadovas.

Pasak jo, B. Clintono atvykimo proga N. Jelcina iškepė tradicinį riešutinį tortą ir medaus tortą "Napoleonas".

V. Ševčenka pažymėjo, kad susitikime B. Clintonas pabrėžė esąs patenkintas susitikimu su Vladimiru Putinu ir gyrė B. Jelciną gerai pasirinkus įpėdinį.

Savo ruožtu B. Jelcinas padėkojo B. Clintonui už tokį įvertinimą ir pabrėžė, kad jų nuomonės V. Putino atžvilgiu sutampa.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton rinkimų kampanijos biure sumaištis: atsiųstas vokas su įtartinais milteliais

Niujorko policija praneša tirianti voką su baltais milteliais, kuris paštu atkeliavo į Hillary Clinton rinkimų kampanijos biurą. Biure buvę žmonės buvo priversti evakuotis, skelbia naujienų agentūra AP.

Kraują pristatantys bepiločiai Ruandoje gelbės žmonių gyvybes

Ruandoje dirbantys gydytojai, kurių darbui verkiant stinga kraujo, jau labai greitai reikiamos pagalbos sulauks greičiau ir išgelbės daugiau gyvybių – jiems į pagalbą skubės bepiločiai skraidantys aparatai. Robotikos bendrovė „Zipline“ pradėjo naudoti dronus kaip patikimus kurjerius atokiose vietovėse Rytų Afrikoje, dar žinomoje kaip Tūkstančio kalvų žemė, esančioms ligoninėms.

Londono oro uostas evakuotas dėl „cheminio incidento“: visi šaukė ir bėgo durų link 27 žmonėms prireikė medikų pagalbos (40)

Londono Sičio oro uostas penktadienį buvo evakuotas dėl įtariamo ašarinių dujų CS nuotėkio per skrydžius sutrikdžiusio „chemino incidento“, kai 27 keleiviai pasijuto blogai.

Kamerūne per traukinio avariją žuvo 55 žmonės, šimtai sužeisti (3)

Kamerūne sausakimšam keleiviniam traukiniui penktadienį nulėkus nuo bėgių žuvo 55 žmonės, o dar beveik 600 buvo sužeisti, pranešė vyriausybė.

D. Peskovo dukra – vis pažerianti intriguojančių nuotraukų „Instagram“ princesė, kuri kritikuoja V. Putino veiksmus (65)

Gundančiomis nuotraukomis, kurioms pozuoja vien su maudymosi kostiumėliu, socialiniuose tinkluose besididžiuojanti Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo dukra Liza Peskova – kietas riešutėlis.