Jei pralaimės rinkimus į Senatą, Clinton taps dėstytoja

Anksčiau spėliota, kad po pralaimėjimo Niujorke H. Rodham Clinton 2004 metais gali kelti savo kandidatūrą gimtojoje Ilinojaus valstijoje. Kai kas galvoja, kad politike tapusi H. Rodham Clinton vėliau siektų ir JAV prezidento posto.
Pati ponia Clinton neigė galvojanti apie prezidento kėdę ir žurnalui "Ladies' Home Journal" sakė, jog pralaimėjusi rinkimus į Senatą Niujorke tikriausiai dirbtų kokiame nors fonde ar akademinėje įstaigoje. Interviu su ja spausdinamas birželio numeryje, kuris pasirodys gegužės 9-ąją.

Tačiau net ir tokiu atveju H. Rodham Clinton liktų politiškai aktyvi.

"Remsiu tas pačias iniciatyvas - minimalaus darbo užmokesčio, pajamų mokesčio kredito didinimą, mokinių skaičiaus klasėse mažinimą", pridūrė ji.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (897)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (13)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (18)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (18)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (11)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.