Javlinskis pareiškė, kad "privalo" nugalėti" per prezidento rinkimus

Susivienijimo "Jabloko" lyderis Grigorijus Javlinskis pareiškė, kad "privalo nugalėti per prezidento rinkimus.
"Aš einu ne dalyvauti, aš privalau nugalėti. Reitingai reitingais, o viską lemia žmonės", pareiškė jis interviu, išspausdintame savaitraštyje "Argumenty i fakty" trečiadienį.

"Mes su jumis turime tris variantus. Pirmasis - neaiškus. Antrasis - tikrai blogesnis. Trečiasis - tikrai geresnis", sakė jis.

"Mums reikia, kad Rusija būtų ne komunistų ir ne banditų", pareiškė G. Javlinskis. Jis įsitikinęs, jog "dabar reikia susivienyti visiems, kurie prieš grįžimą į komunizmą ir kuriems nepatinka tas išsigimęs oligarchų kapitalizmas, dabar susiklostęs pas mus". Mus reikia padorių žmonių, nepriklausomai nuo jų politinių simpatijų, internacionalo", sakė "Jabloko" lyderis.

"Mums reikia remti vienas kitą, tvirtai sau pasakyti: valstybė žmogui, o ne priešingai, ir veikti taip, kad geriau gyventų visi, o ne saujelė oligarchų, ir dabar, o ne kažkada, po 20-30 metų", pabrėžė jis.

"Jabloko" lyderis pareiškė nuomonę, kad Čečėnijoje "banditai turi būti sunaikinti, juos užblokavus ir surengus specialias operacijas".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (4)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (69)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.

Angoloje sudužo „Chevron“ sraigtasparnis (2)

Angoloje sudužo į naftos verslovę pakrantėje skrisdamas sraigtasparnis, žuvo keturi žmonės, pranešė firma „Chevron“.

Kalifornijoje siautėjantis gaisras verčia evakuotis žmones

Kalifornijoje dėl nesiliaujančių krūmynų gaisrų, keliančių grėsmę atokioms Santa Kruso kalnų bendruomenėms, savo namus turėjo palikti dar daugiau žmonių.

Po ginčijamos pergalės rinkimuose prisaikdintas Gabono prezidentas (1)

Gabone antradienį prisaikdintas prezidentas Ali Bongo, šalies aukščiausiajam teismui kontroversiškai įvertinus jo pergalę ir pratęsus jo šeimos valdžią šioje naftos turtingoje valstybėje jau penktą dešimtmetį.