JAV per šaudymą pensininkų susirinkime žuvo žmogus

 (3)
Jungtinėse Valstijose graižtviniu šautuvu ir pistoletais ginkluotas vyras trečiadienį pradėjo šaudyti pensininkų bendruomenės susirinkime ir nušovė 1 bei sužeidė 4 žmones.
Policija suėmė įtariamąjį 55 metų Richardą Glasselą (Ričardą Glaselą), buvusį Fynikso priemiesčio Ventana Leikso bendruomenės gyventoją.

Kaimynai ir liudininkai pasakojo, kad R. Glasselas ir anksčiau įsiverždavo į bendruomenės jachtklubo susirinkimus ir bardavosi su kitais priemiesčio gyventojais.

R. Glasselas įsiveržė į susirinkimą ir pradėjo šaudyti, o jį sulaikė ir policijai perdavė ten buvę žmonės.

Vietos gyventojai pasakojo, kad praėjusiais metais R. Glasselas buvo iškeldintas iš namų Ventana Leikse ir po to nusiaubė buvusį savo namą. Policija to patvirtinti negalėjo.

Šis incidentas įvyko praėjus vos dienai po incidento Mičigane, per kurį vyras pradėjo šaudyti pagyvenusių žmonių gyvenamajame komplekse. Dvi moterys žuvo ir buvo labai sunkiai sužeistas kitas žmogus. Konfliktas kilo dėl to, kad šaudęs vyras prieš tai bendruomenės susirinkime buvo apkaltintas necenzūrinių žodžių vartojimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

S. Lavrovas Mosulo operaciją Irake prilygino Alepo bombardavimui Sirijoje (6)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį pareiškė, kad JAV parama Irako pastangoms išvaduoti Mosulą prilygsta Maskvos paramai Sirijos vyriausybei, kurios pajėgios puola sukilėlių kontroliuojamą Alepo miestą šalies rytuose.

Prancūzų darbininkai pradėjo griauti Kalė „Džiungles“

Prancūzų darbininkai, lydimi policininkų, antradienį atvyko į „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą ir ėmė griauti lūšnas ir palapines, kuriose gyvenę migrantai autobusais buvo išvežioti į kelis centrus įvairiose Prancūzijos vietose.

Filipinų lyderis užsienio verslui patarė „susirinkti daiktus ir keliauti“ (10)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte antradienį paragino šalyje veikiančias užsienio įmones, nerimaujančias dėl jo kruvino karo su nusikalstamumu, „susirinkti daiktus ir išvykti“.

J. Stoltenbergas: NATO gynybos įsipareigojimai besąlygiški (4)

NATO įsipareigojimas ginti visas savo sąjungininkes nuo bet kokios grėsmės yra „besąlygiškas“, nepriklausomai nuo to, kaip jos moka savo įnašus, pareiškė antradienį Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Niujorke stebina apsinuoginusios H. Clinton statula

Pirmadienį, spalio 24 d. Niujorko Sąjungos aikštėje (Union Square) buvo pastatyta beveik nuogos demokratų partijos kandidatės į prezidentus Hillary Clinton statula.