JAV loterijoje „Powerball“ laimėtas 590 milijonų dolerių aukso puodas

 (15)
Jungtinėse Valstijose rengiamoje loterijoje „Poweball“ vienas stambiausią 590,5 milijono dolerių laimėjimą pelnęs bilietas buvo parduotas Floridoje, pranešė šeštadienį vėlai vakare loterijos rengėjai.
© AFP/Scanpix

Kol kas daugiau informacijos apie laimingąjį nėra. Žinom tik, kad šis prizas kaupėsi du mėnesius ir pralenkė ankstesnį pernai lapkritį buvusį „Powerball“ didžiausią laimėjimą – 587,5 mln. dolerių „aukso puodą“.

Šeštadienį vakare iškrito tokie pergalingi skaičiai: 10, 13, 14, 22, 52, ir „Powerball“ skaičius buvo 11, ir tikimybė jį laimėti buvo viena iš 175 milijonų.

Didžiausias „aukso puodas“ JAV loterijų istorijoje – 656 mln. dolerių – buvo išloštas loterijos „MegaMillions“ žaidėjų 2012-ųjų kovą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Indonezijoje dešimtys žmonių paguldyta į ligoninę dėl smogo

Dėl degančių miškų tvyrantis tirštas smogas Indonezijoje privertė į ligoninę Ačeho provincijoje paguldyti dešimtis žmonių, susirgusių plaučių uždegimu; tarp jų yra ir mažamečių vaikų .

Venesueloje visos šalies mastu prasideda 48 valandų trukmės streikas

Venesueloje opozicijos pajėgos visos šalies mastu pradėjo dvi dienas truksiantį streiką, kuriuo siekiama daryti spaudimą prezidentui Nicolasui Maduro, kad jis atšauktų vyksiantį balsavimą dėl Steigiamosios asamblėjos įsteigimo, informuoja naujienų svetainė voanews.com.

Laidojama jauniausia Mančesterio atakos auka (2)

Mančesterio katedroje laidojama Saffie Rose Roussos, jauniausia miesto arenos sprogdinimo auka, rašo „Skynews“.

Kodėl Ukrainos pajėgos atidavė Krymą be kovos ir kodėl nerimauja NATO: vieno išdaviko istorija (40)

Sergejaus Jelisejevo karjera padeda paaiškinti, kodėl Ukrainos ginkluotosios pajėgos atsisakė Krymo beveik be kovos, ir kodėl NATO dabar teigia budriai stebinti Rusijos mėginimus pakirsti aljansui priklausančių šalių Rytų Europoje karinį lojalumą.

JAV dėl pinigų plovimo ieškomas rusas sučiuptas Graikijoje

Graikijos teisėsauga areštavo Rusijos pilietį, kurio Jungtinės Valstijos ieško dėl pinigų plovimo operacijos, susijusios su mažiausiai 4 mlrd. dolerių (3,6 mlrd. eurų) vertės transakcijomis bitkoinais, trečiadienį pranešė pareigūnai.