JAV kalbėtųsi su Šiaurės Korėja, jeigu ji nutrauktų branduolinius bandymus

 (17)
Jungtinės Valstijos svarstytų galimybę kalbėtis su Šiaurės Korėja, jeigu ji nutrauktų visus branduolinius ir raketinius bandymus, antradienį pareiškė JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Nikki Haley.
JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Nikki Haley
© AP/Scanpix

„Mes pasiruošę kalbėtis, bet to nedarysime, kol nepamatysime pilno branduolinio proceso ir jo bandymų sustabdymo“, - žurnalistams sakė diplomatė.

Ji pridūrė, kad Vašingtonas ir Pchenjano sąjungininkas Pekinas bendradarbiauja rengdami naują Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl sankcijų Šiaurės Korėjai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Teismas: Nyderlandų vyriausybei tenka dalis kaltės dėl Srebrenicos žudynių

Nyderlandų apeliacinis teismas antradienį nutarė, kad vyriausybė yra iš dalies kalta dėl maždaug 300 Bosnijos musulmonų vyrų išžudymo Srebrenicoje, nes 1995 metų liepą šiuos žmones saugoję Jungtinių Tautų taikdarių kontingento olandų kariai perdavė juos serbų pajėgoms.

Aliaskoje lokiai apdraskė dar du žmones (2)

Aliaskoje lokiai praėjusį savaitgalį apdraskė dar du asmenis, o tokių užpuolimų šioje valstijoje skaičius padidėjo iki keturių per mažiau nei savaitę, įskaitant du žmonių mirtimi pasibaigusius atvejus.

Kijeve sprogus automobiliui žuvo ukrainiečių karinės žvalgybos darbuotojas (8)

Kijeve antradienio rytą sprogus automobiliui žuvo ukrainiečių karinės žvalgybos darbuotojas pulkininkas Maksimas Šapovalas, o policija šį incidentą tiria kaip teroro aktą, pranešė Gynybos ministerija.

Rusija išbandė iš povandeninio laivo paleidžiamą balistinę raketą „Bulava“ (22)

Rusija pirmadienį sėkmingai išbandė iš povandeninių laivų paleidžiamą tarpžemyninę balistinę raketą „Bulava“, pranešė kariškiai.

Didžiulės nuošliaužos palaidotame Kinijos kaime įvyko nauja griūtis

Pietvakarių Kinijos kalnų kaimelį, kurį praėjusį savaitgalį užgriuvo didžiulė nuošliauža, palaidojusi dešimtis žmonių, antradienį užliejo naujas purvo ir akmenų srautas, pranešė valstybinė žiniasklaida.