JAV griežtina vizų išdavimą

 (2)
Jungtinės Valstijos imasi griežtesnių taisyklių kai kuriems atvykėliams, baiminantis, kad į šalį nepakliūtų su grupuote „Islamo valstybė“ susiję asmenys.
JAV griežtina vizų išdavimą
© AP

Nauji reikalavimai bus taikomi Europos, Japonijos bei Australijos piliečiams, kurie po 2011-ų metų lankėsi Irane, Sudane arba Sirijoje. Taip pat tiems, kurie turi dvigubą pilietybę su viena iš šių šalių.
Norėdami atvykti į JAV tokie asmenys turės kreiptis vizos. Tokių priemonių Vašingtonas imasi po lapkričio išpuolių Paryžiuje paaiškėjus, kad kai kurie nusikaltėliai buvo Europos šalių piliečiai.

Šiuo metu be vizų į Jungtines Valstijas gali vykti 31 Europos šalies ir kelių Azijos regiono piliečiai.

www.lrt.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Šešėlinis karas — instrukcija, kaip nugalėti V. Putiną (263)

Vladimiras Putinas turi caristinį Rusijos įsivaizdavimą ir pirmiausia norėtų išstumti JAV iš Europos, rašo leidinyje thedailybeast.com publikuoto straipsnio autorius Michaelis Weissas.

Prancūzija: per susirėmimą tarp migrantų nukentėjo daugiau kaip 20 žmonių (8)

Daugiau kaip 20 žmonių nukentėjo ketvirtadienį per masines migrantų muštynes Kalė uostamiestyje Prancūzijos šiaurėje, praneša AFP.

Ore susidūrė du JAV naikintuvai (72)

Du Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno naikintuvai susidūrė ore ir sudužo virš Atlanto vandenyno, šalia Šaiurės Karolinos pakrantės.

Švedija patvirtino bendradarbiavimo su NATO sutartį (22)

Švedijos vyriausybė patvirtino bendradarbiavimo su NATO sutartį. Ji leis Švedijai lengviau priimti ir suteikti karinę paramą NATO krizės atveju, o Aljansas galės transportuoti ir net bazuoti savo karines pajėgas Švedijos teritorijoje.

Paskelbtas naujas žuvusiųjų Sirijos pilietiniame kare skaičius (5)

Siriją niokojantis karas pražudė daugiau kaip 280 tūkstančių žmonių, paskelbė ketvirtadienį naują statistiką viena stebėsenos organizacija apie penkerių metų konflikto aukas.