JAV griežtina vizų išdavimą

 (2)
Jungtinės Valstijos imasi griežtesnių taisyklių kai kuriems atvykėliams, baiminantis, kad į šalį nepakliūtų su grupuote „Islamo valstybė“ susiję asmenys.
JAV griežtina vizų išdavimą
© AP

Nauji reikalavimai bus taikomi Europos, Japonijos bei Australijos piliečiams, kurie po 2011-ų metų lankėsi Irane, Sudane arba Sirijoje. Taip pat tiems, kurie turi dvigubą pilietybę su viena iš šių šalių.
Norėdami atvykti į JAV tokie asmenys turės kreiptis vizos. Tokių priemonių Vašingtonas imasi po lapkričio išpuolių Paryžiuje paaiškėjus, kad kai kurie nusikaltėliai buvo Europos šalių piliečiai.

Šiuo metu be vizų į Jungtines Valstijas gali vykti 31 Europos šalies ir kelių Azijos regiono piliečiai.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Berlynas, Paryžius ir Varšuva ragina užmegzti glaudesnius ryšius po „Brexit“ (1)

Vokietijos, Prancūzijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai sekmadienį pažadėjo sustiprinti ryšius tarp savo šalių, kai Didžioji Britanija pasitrauks iš Europos Sąjungos, kad Bendrija taptų saugesnė ir veiksmingesnė.

Kolumbijos FARC vadovybė įsakė partizanams laikytis visuotinių paliaubų

Kolumbijos marksistų sukilėlių judėjimo FARC vadovybė sekmadienį vakare įsakė laikytis visuotinių paliaubų pagal sutartį, turinčią užbaigti 52 metus besitęsiantį konfliktą su vyriausybe.

A. Merkel: ES šalys neturi užkirsti kelio musulmonams migrantams (26)

Europos Sąjungos šalių atsisakymas priimti musulmonus pabėgėlius „nepriimtinas“, sekmadienį pareiškė Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

R. T. Erdoganas: Turkija vienodai ryžtingai kovos su IS ir Sirijos kurdų pajėgomis

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas sekmadienį pažadėjo vienodai atkakliai kovoti tiek su grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) džihadistais, tiek su Sirijos kurdų pajėgomis, jau penktą dieną tęsiantis dideliam Ankaros puolimui, nusinešusiam dešimtis žmonių gyvybių.

Estijoje prasideda nenuspėjamas prezidento rinkimų maratonas (1)

Estijos parlamentas, turintis išrinkti naują prezidentą vietoje dvi kadencijas dirbusio liberalo Toomo Hendriko Ilveso, pirmadienį balsuos pirmame rinkimų rate, bet analitikai sako, kad kol kas prasidėsiančio rinkimų maratono baigties numatyti neįmanoma.