JAV administracija pasiryžusi dirbti su Putinu

Jis pažymėjo, jog, sprendžiant iš to, kaip klostosi padėtis Rusijoje, "būtų staigmena, jeigu Putinas neiškovotų pergalės per būsimus prezidento rinkimus".

Amerikos atstovas negalėjo įvertinti tos politikos, kurią ketina įgyvendinti V. Putinas. Pasak jo, Rusijos visuomenėje yra daug prieštaringų tendencijų, ir reikia pažiūrėti, ką toliau darys šalies vadovybė.

Amerikos administracijos atstovas mano, jog V. Putinas - tai toks žmogus, kuris mokysis ir įgis patyrimo dirbdamas, ir vylėsi, kad jis plėtos Rusijos ir Amerikos santykius teisinga kryptimi.

JAV administracijos atstovas patvirtino Amerikos susirūpinimą dėl padėties Čečėnijoje.

Amerikos atstovas pranešė, kad per susitikimus Maskvoje jis paragino Rusijos vadovus kruopščiai ištirti žmogaus teisių pažeidimus ir karinius nusikaltimus Čečėnijoje. Pasak Amerikos atstovo, Rusijos pareigūnai pažadėjo tai padaryti.

Per susitikimus Maskvoje jis informavo Rusijos pareigūnus apie Vakarų susirūpinimą dėl to, kaip Rusijos valdžia elgiasi su "Laisvės" radijo korespondentu Andrejumi Babickiu. Amerikos atstovas pareiškė nuomonę, kad būtų klaida uždaryti "Laisvės" radijo biurą Maskvoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (24)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (7)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.

Rusija nepaiso JAV perspėjimo: tęs bombardavimą Sirijoje (153)

Rusija ketvirtadienį pranešė tebetęsianti bombardavimo kampaniją Sirijoje, nepaisydama JAV perspėjimo, kad Vašingtonas nutrauks derybas dėl šio konflikto, jeigu Maskva nesustabdys Alepo puolimo.