Jasiro Arafato būstinėje - sprogimas

 (1)
Du žmonės žuvo ir dešimt buvo sužeista ketvirtadienį Betliejuje per dujų sprogimą palestiniečių lyderio Jasiro Arafato (Yasser Arafat) būstinėje. Keli dujų balionai, oficialiais duomenimis, sprogo čia įrengtoje virtuvėje.
Žinia apie sprogimą iš pradžių sukėlė sumaištį tiek tarp palestiniečių, tiek tarp izraeliečių, pagalvojusių apie galimą pasikėsinimą. Vėliau Izraelio ir palestiniečių saugumo tarnybos kategoriškai atmetė spėliojimus apie tai, kad J.Arafato (Yasser Arafat) būstinėje sprogo bomba.

Tuo tarpu ketvirtadienį vakariniame Jordano krante esančiame Nabulaus mieste vyko susišaudymai tarp Izraelio kareivių, žydų naujakurių ir palestiniečių, į kuriuos įsitraukė trys Izraelio koviniai sraigtasparniai. Čia žuvo mažiausiai vienas palestinietis ir apie 10 buvo sužeista.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Šri Lankos karinis laivynas išgelbėjo du į jūrą nuneštus dramblius

Šri Lankos karinis laivynas sekmadienį nuo pražūties išgelbėjo du į jūrą nuneštus jaunus dramblius, pranešė kariškiai.

Palaidota šveicarų pora, dingusi Alpėse prieš 75 metus

Palaidota šveicarų pora, kurių kūnai rasti Alpių ledynuose. Jie buvo laikomi dingusiais 75 metus.

V. Putinas gali siekti perrinkimo 2018-ųjų metų prezidento rinkimuose (39)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sako, jog gali siekti dar vienos kadencijos, tačiau nežada siūlyti konstitucijos pataisos, kuri leistų jam eiti pareigas neribotą laiką, rašo „Independent“.

W. Waszczykowskis: protesto akcijos Lenkijoje - dar vienas mėginimas nuversti vyriausybę (1)

Masinės protesto akcijos prieš Lenkijos teismų sistemos reformą yra dar vienas mėginimas nuversti vyriausybę. Tai pirmadienį televizijos kanalui TVP1 pareiškė šalies užsienio reikalų ministras Witoldas Waszczykowskis.

Lenkijos prezidentas nutarė blokuoti dvi teismų reformas (4)

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pirmadienį paskelbė blokuosiantis du parlamento priimtus teisės aktus, numatančius kontroversiškas teismų reformas, išprovokavusias masinius protestus ir Europos Sąjungos perspėjimą, kad Varšuvai gali būti taikomos sankcijos.