Izraelio prezidentas išvengė teismo proceso

 (1)
Izraelio prezidentas Ezeras Weizmanas (Ezeras Vaicmanas) nebus teisiamas už tai, kad paėmė pinigus iš prancūzų milijonieriaus, trečiadienį pareiškė valstybinė kaltintoja, generalinė prokurorė Edna Arbel.
Tačiau ji kritikavo prezidentą už dovanų priėmimą.

"Čia svarstomas klausimas, ar galima pradėti kriminalinę apkaltą, ir mūsų atsakymas yra neigiamas", rašoma 41 puslapio prokurorės pranešime, kuris buvo paskelbtas žiniasklaidai.

Tyrimai buvo pradėti sausio mėnesį. Juos paskatino Izraelio žiniasklaidos kaltinimai, kad 1987-1993 metais, būdamas parlamento nariu ir kabineto ministru, E. Weizmanas priėmė iš prancūzų milijonieriaus Edouardo Saroussi (Eduardo Sarusi) daugiau kaip 300 tūkst. dolerių.

"Aš labai patenkintas šiuo pranešimu, ir kad šios bylos tyrimas baigtas", sakė žurnalistams 76 metų E. Weizmanas - karo didvyris, tapęs aktyviu taikos šalininku.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kinijoje nugriaudėjusio galingo sprogimo aukų padaugėjo iki 14

Viename šiauriniame Kinijos mieste viename iš pastatų nugriaudėjusio galingo sprogimo aukų antradienį padaugėjo iki 14, o dar 147 asmenys buvo sužeisti, pranešė valstybinė žiniasklaida, o valdžia cenzūruoja kilusią diskusiją apie incidentą internete.

Antiteroristinė operacija Vokietijoje: suėmė 13 Rusijos piliečių (148)

Vokietijos valdžia įgyvendino antiteroristinę operaciją. Pagrindiniai įtariamieji - Rusijos Federacijos piliečiai. Apie tai praneša dw.com.

Programišiai paviešino slaptą V. Putino padėjėjo planą, kaip destabilizuoti Ukrainą (90)

Programišių organizacija „KiberChunta“ praneša neva gavusi prieigą prie Rusijos prezidento Vladimiro Putino padėjėjo Vladislavo Surkovo susirašinėjimo elektroniniu paštu. Teigiama, kad šiuose nutekintuose elektroniniuose laiškuose pateikiamas priemonių, skirtų destabilizuoti viešą ir politinę situaciją Ukrainoje, planas ir dokumentas dėl Užkarpatės teritorijoje kuriamos „respublikos“.

Ispanijos policija sulaikė du imamus, įtariamus „Islamo valstybės“ populiarinimu (4)

Ispanijos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad šalies policija sulaikė du imamus, įtariamus ginkluotos „Islamo valstybės“ (IS) grupuotės populiarinimu Ibisos saloje, praneša agentūra AP.

Prancūzijos pareigūnai rengiasi nugriauti Kalė „Džiungles“ (6)

Prancūzijos pareigūnai antradienį turi pradėti griauti „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą, tapusią Europos pabėgėlių krizės simboliu.