Įtariama "Love Bug" kūrėja - kompiuterių studentė

 (2)
Filipinai sekmadienį pranešė, kad Jungtinės Valstijos padėjo atsekti kompiuterių viruso "Love Bug", sukėlusio chaosą viso pasaulio kompiuterių sistemose, autorių. Manoma, jog tai yra jauna kompiuterių mokyklos studentė, greičiausiai iš vidutinės šeimos.
"Remiantis naujausia informacija, jie nustatė įtariamojo tapatybę. Įtariamasis ieškomas", žurnalistams pranešė policijos viršininkas generolas Panfilo Lacsonas (Panfilas Leksonas).

Paklaustas, kada policija ketina suimti įtariamąjį, P. Lacsonas atsakė "Sunku pasakyti. Įtariamasis yra judantis taikinys".

Laikraštis "The Washington Post" šeštadienio numeryje paskelbė, kad JAV Federaliniam tyrimų biurui (FTB) gana aiškiais elektroniniais pėdsakais pavyko nustatyti, jog kompiuterių virusas plinta iš Filipinų. Be to, gavęs leidimą, FTB buvo pasirengęs iš karto konfiskuoti su tuo susijusius kompiuterius.

Pasak P. Lacsono, filipiniečiai vertina šį atvejį labai rimtai, ir, vykdant įtariamojo paiešką, Nacionaliniam tyrimų biurui (NTB) padeda šalies policijos pajėgos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kalifornijoje kraupi autobuso avarija: žuvo 13 žmonių, dar 30 sužeista (1)

Mažiausiai 13 žmonių žuvo JAV Pietų Kalifornijos valstijoje susidūrus sunkvežimiui ir turistiniam autobusui. Dar 30 keleivių išgabenti į ligoninę.

D. Britanijoje du kandidatai paskelbė, kad varžysis dėl UKIP lyderio posto

Du gerai žinomi kandidatai pareiškė dalyvausiantys euroskeptiškos dešiniojo sparno Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderio rinkimuose – ir abu įspėjo, kad jei partija nesikeis, ji pranyks.

Realybės šou JAV: D. Trumpo pergalė paveiktų Baltijos šalis ir NATO (293)

Lapkričio 8 d. vyksiantys JAV prezidento rinkimai turėtų atsakyti į klausimą, kuris visam pasauliui neduoda ramybės. Ar tikrai galingiausios pasaulio valstybės vadovu taps bene kontroversiškiausias visų laikų pretendentas į prezidentus Donaldas Trumpas? „Vis dėlto tikiuosi, kad nugalės sveikas protas“, – šypsosi VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politologijos katedros lektorė daktarė Gerda Jakštaitė.

Ispanijoje socialistai balsavo už veto konservatorių vyriausybei atšaukimą

Ispanijoje sekmadienį susirinkę socialistai balsavimu nusprendė leisti konservatoriams sudaryti mažumos vyriausybę; šiuo sprendimu tikimasi pajudėti iš 10 mėnesių trukusios politinės aklavietės.

Tatuiruotės mirusio karaliaus garbei - paskutinis mados klyksmas Tailande

Tailando gyventojai gedi praėjusią savaitę mirusio savo karaliaus Bhumibolo Adulyadejo. Kai kurie jų pasiryžę prisiminimą apie monarchą išlaikyti ne tik širdyje. Tatuiruočių studijų meistrai visoje šalyje vos spėja suktis, nes daugybė tajų savo amžiną meilę ilgamečiam karaliui nori pademonstruoti įrašais ant kūno.