Iššūkį Kwasnewskiui rinkimuose pajėgtų mesti ir jo žmona

Tačiau visus netikėtai užklupo visuomenės nuomonės tyrimo agentūros "Sopot" apklausos duomenys, kad eiti šalies vadovo pareigas labiausiai tinka trys asmenys: dabartinis šalies vadovas A. Kwasniewskis, jo žmona Jolanta ir buvęs finansų ir užsienio reikalų ministras Andrzejus Olechowskis (Andžejus Olechovskis).

Kol kas absoliutus lyderis tebėra A. Kwasniewskis, už kurį balsuotų 81 proc. lenkų. Antroje vietoje atsidūrė A. Olechowskis, surinkęs 60 proc. balsų, o trečia liko - Jolanta Kwasniewska (Jolanta Kvasnevska), pelniusi 38 proc. apklaustųjų palankumą. Pirmąją šalies ponią daugiausia remia moterys ir jaunimas.

Nors Lenkijos prezidento rinkimų, kurie turi įvykti ne vėliau kaip iki spalio vidurio, tiksli data dar nepaskelbta, galimų pretendentų užimti Lenkijos vadovo postą skaičius vis didėja.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelio branduolinis objektas bus pavadintas velionio prezidento Sh. Pereso garbei

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu penktadienį paskelbė, kad vienas iš šalies branduolinių objektų bus pavadintas neseniai mirusio buvusio šalies prezidento Shimono Pereso garbei, praneša leidinys „The Jerusalem Post“.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Migrantai iš Kalė kuriasi Paryžiaus gatvėse (12)

Paryžiaus gyventojai nerimauja dėl vis naujų palapinių miestelių Prancūzijos sostinės gatvėse, kuriuos stato migrantai iš likviduojamos „Džiunglių“ stovyklos Kalė mieste, rašo penktadienio numeryje Didžiosios Britanijos laikraštis „The Daily Mail“.

Rusų ir amerikiečių naikintuvai praskrido pavojingai arti vienas kito (13)

Sirijos rytuose rusų naikintuvas praskrido pavojingai arti JAV karo lėktuvo, pranešė penktadienį JAV gynybos pareigūnai, pabrėždami apie didelę rimtų nelaimių tikimybę vis tankiau orlaiviais užpildomoje oro erdvėje.

Rusijai rūpi neleisti „Islamo valstybės“ džihadistams iš Mosulo traukti į Siriją (10)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejusi Lavrovas penktadienį paragino bendradarbiauti, kad iš Mosulo išeinantys grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) džihadistai negalėtų pateikti į Siriją, kai tebesitęsia puolimas šiam Irako miestui atsiimti iš IS pajėgų.