„Islamo valstybė“ atakavo svarbią naftos įmonę Libijoje

 (24)
Grupuotės „Islamo valstybė“ džihadistai pirmadienį atakavo svarbią naftos gavybos įmonę šiaurinėje Libijoje, tačiau kariai atrėmė jų ataką, pranešė kariuomenės pareigūnas.
„Islamo valstybė“ atakavo svarbią naftos įmonę Libijoje
© AP/Scanpix

Pirmiausia džihadistų mirtininko vairuojamas automobilis buvo susprogdintas prie kariuomenės kontrolės posto prie įvažiavimo į al Sidros miestą, esantį netoli Ras al Unufo naftos įmonės, sakė tarptautinės bendruomenės pripažįstamai vyriausybei lojalios kariuomenės pulkininkas Bashiras Boudhfira.

Po to džihadistai susirėmė su įmonę saugojusiais kariais, kurių du buvo nukauti, pridūrė kariškis.

BNS
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

N. Savčenko pasiruošusi tapti Ukrainos prezidente

Pilotė Nadija Savčenko, išlaisvinta iš Rusijos kalėjimo, paskelbė esanti pasirengusi tapti Ukrainos prezidente, perduoda „Interfax“.

Prancūzijoje neramu: po visą šalį vilnija protestų bangos papildyta 11:26

Ketvirtadienį Prancūzijoje būta itin neramu – dėl darbo įstatymų reformos vyko protestai ir streikai šalyje. Sutriko naftos perdribimo bendrovių, branduolinių jėgainių ir pagrindinių transporto mazgų darbas, skelbia BBC.

„Donecko liaudies respublikos“ atstovas sureagavo į Kremliaus pareiškimą dėl Donbaso grąžinimo Ukrainai (4)

Konfliktui Donbase išspręsti gali prireikti daugiau kaip penkerių metų. Apie tai Rusijos kanalo „Dožd“ eteryje kalbėjo apsišaukėliškos „Donecko liaudies respublikos“ atstovas Minsko derybose Denisas Pušilinas, praneša inforesist.org.

Šauksmas iš sudužusių vilčių vietos: netelpa galvoje, ką Europos šalys su mumis daro (30)

Pabėgėlių iškraustymas iš Idomeni klostėsi sklandžiai. Savaitgalio liūtys ir vėl pavertusios nelegalią pabėgėlių stovyklą Graikijos ir Makedonijos pasienyje klampia pelke, galutinai palaužė kelyje į Vakarus įstrigusių pabėgėlių atkaklumą. Idomeni istorija tapo netiesiogine žinia kitiems: rugsėjo stebuklas nebepasikartos. Būtų gerai, kad tai atvirai pasakytų pati Angela Merkel, į kurią pabėgėliai iki šiol dėjo visas viltis.

Šiaurės Korėja B. Obamos vizitą Hirošimoje išvadino „vaikišku“ (7)

Branduolinių ginklų turinti Šiaurės Korėja išjuokė JAV prezidento Baracko Obamos planuojamą vizitą Hirošimoje kaip „vaikišką“ diplomatinį manevrą, suregztą „branduolinio karo fanatiko“.