Įsisiautėjęs dramblys sutrypė turistę

 (1)
Dramblys Tailando pajūrio kurorte mirtinai sutrypė jauną britų turistę, antradienį pranešė vietos policija.
23 metų Andrea Taylor (Andrė Teilor) tėvas ir sesuo bandė ją gelbėti, tačiau patys buvo sužeisti. Ligoninėje A. Taylor mirė. Nelaimė pirmadienį įvyko Patajoje esančiame Nongnudžo kurorte.

Policija tiria įvykį. Savininkui, kurio privačiame kurorte buvo demonstruojamas dramblys, pareikšti kaltinimai dėl neatsargumo, sukėlusio mirtį ir sužeidimus. Kol kas nežinoma, kodėl prijaukintas gyvulys staiga puolė turistus.

Policija pasakojo, kad praėjusį mėnesį tame pačiame parke rusų turistė buvo užpulta pumos. Už rankos sužeidimą moteriai buvo sumokėta 150 000 batų (16 000 litų) kompensacija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Vengrijos premjeras: priešinkitės Europos „sovietizacijai“

Vengrija privalo priešintis Europos „sovietizacijai“ ir ginti savo sienas nuo masinės imigracijos, teigia šalies ministras pirmininkas Viktoras Orbanas. Vengrijos premjeras kalbėjo renginyje, skirtame paminėti 1956 metais šalyje vykusį antisovietinį sukilimą, rašo „Euronews“.

Th. May griežtai atmeta antro Škotijos nepriklausomybės referendumo galimybę (5)

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May teigia esanti atvira Škotijos ateities bendradarbiavimui su Europos Sąjunga. Tai Th. May žada aptarti su Škotijos ministre Nicola Sturgeon. Škotija, priešingai kitiems Jungtinės Karalystės regionams, „Brexit“ referendume balsavo už pasilikimą.

Migrantai evakuojami iš Kalė „Džiunglių“, ruošiantis nugriauti stovyklą (2)

Migrantai, tempiantys lagaminus ir daiktų ryšulius, pirmadienį pradėjo trauktis iš „Džiunglėmis“ pramintos stovyklos Prancūzijos šiauriniame Kalė uostamiestį, ruošiantis nugriauti šią neteisėtą kompleksą, tapusį starto aikštele atvykėliams, mėginantiems prasmukti į Didžiąją Britaniją.

Talibai išplatino bepiločiu nufilmuotą savižudžio išpuolį (3)

Praėjusį šeštadienį talibai paviešino bepiločiu filmuotą savižudžio teroristo išpuolį Afganistane.

Maltoje sudužo lėktuvas, skraidinęs ES pareigūnus: žuvo penki žmonės (17)

Pranešama, kad nedidelis lėktuvas, kuriuo skrido Europos Sąjungos (ES) agentūros „Frontex“ pareigūnai, nukrito neilgai trukus po pakilimo iš Maltos.