Iš pagrobto lėktuvo išlipo penki žmonės

Pasak policijos, iš lėktuvo išlipo du vyrai, viena moteris ir du vaikai.

Policija žurnalistams pranešė, kad šiuo metu yra kritinis derybų su pagrobėjais momentas, tačiau daugiau informacijos suteikti atsisakė.

Afganistano nacionalinių avialinijų "Ariana" lėktuvas "Boeing 727", kuriuo skrido 186 žmonės, buvo pagrobtas sekmadienio rytą, skrendant vidaus reisu iš Kabulo į Mazari Šarifą.

Lėktuvas buvo nusileidęs Uzbekijos sostinėje Taškente, šiaurės Kazachijos mieste Aktiubinske ir Maskvoje, kol galiausiai maždaug 2 val. nakties (vietos laiku) atskrido į Stanstedą.

Taškente ir Aktiubinske iš viso buvo paleista apie 20 negaluojančių keleivių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

„Spiegel“: Vokietija slapta ruošiasi D. Trumpo prezidentavimui (2)

Vokietijos politikai ruošiasi galimam Donaldo Trumpo prezidentavimui ir slapta susitinka su jo rinkimų štabo atstovais, praneša žurnalas „Spiegel“.

Artėja lemiama valanda: „Islamo valstybėje“ kyla panika ir maištas (40)

Grafitis, atsiradęs prie mečetės Mosule, kur prieš dvejus metus „Islamo valstybės“ lyderis paskelbė apie savo kalifatą, buvo simbolinis maišto aktas, rašo „The Washington Post“.

Filipinų prezidento pareiškimai apie Hitlerį kelia didelį nerimą, sako Pentagono vadovas (6)

Pentagono vadovas Ashtonas Carteris penktadienį kritikavo „labai neraminančius“ Filipinų prezidento Rodrigo Duterte pareiškimus, kai šis savo negailestingą karą su nusikalstamumu palygino su nacių lyderio Adolfo Hitlerio pastangomis išnaikinti žydus.

Vakarų Krante nušautas Izraelio saugumo pajėgų narį peiliu sužeidęs palestinietis

Okupuotame Vakarų Krante esančiame Kalandijos mieste vienas Izraelio saugumo pajėgų narys penktadienį buvo sunkiai sužeistas peiliu, o jį užpuolęs palestinietis nukautas, pranešė policijos atstovė.

Jungtinėse Valstijose pateiktas pirmas ieškinys prieš Saudo Arabiją dėl Rugsėjo 11-osios teroro aktų (8)

Amerikietė, netekusi vyro per Rugsėjo 11-osios teroro aktus, padavė Saudo Arabiją į teismą, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“.