Įregistravus V. Žirinovskį, keisis balsavimo biuleteniai

Rusijos centrinė rinkimų komisija (CRK) posėdyje antradienį nutarė pakeisti Rusijos prezidento rinkimų balsavimo biuletenių tekstą. Toks nutarimas priimtas dėl to, kad kandidatu į Rusijos prezidentus įregistruotas Rusijos liberalų demokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis.
Anksčiau rinkimų biuleteniuose, kurie beveik visi jau išspausdinti, buvo 11 kandidatų į prezidentus, ir, remiantis CRK nutarimu, turėjo būti išspausdinta kiek daugiau nei 111 mln. rinkimų biuletenių.

Kaip pažymėjo CRK pirmininkas Aleksandras Vešniakovas, visas ankstesnis tiražas bus sunaikintas. Pasak jo, dėl to "CRK patirs materinių ir organizacinių nuostolių".

CRK vadovo vertinimu, materialiniai nuostoliai sudarys 20 mln. rublių. Naujajame rinkimų biuletenių tiraže bus 12 kandidatų į Rusijos prezidentus. Ten bus įtrauktas antradienį įregistruotas kandidatas į prezidentus V. Žirinovskis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (12)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton (18)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (8)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (5)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (88)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.