Incidentai prie Latvijos atstovybių dažnėja

Latvijos URM penktadienį nusiuntė Rusijai notą, kurioje pareiškė pasipiktinimą dėl vandalizmo akto prie jos diplomatinės atstovybės Pskove.
URM sekretorė spaudai Lyga Bergmanė pranešė agentūrai BNS, kad notoje pranešama apie prieš dvi dienas įvykdytą vandalizmo aktą prie Latvijos konsulato Pskove, per kurį pastato siena ir langai buvo ištėplioti raudonais dažais.

Notoje pabrėžiama, jog incidentai prie Latvijos ambasadų Rusijoje vyksta vis dažniau ir tai yra tarptautinės teisės pažeidimas.

Apie incidentą pranešta vietos milicijai, kuri pradėjo tyrimą.

Kol kas nežinoma, kas ir kodėl įvykdė šį vandalizmo aktą.

Pastarąjį kartą Latvijos diplomatinė atstovybė buvo nusiaubta vasario pabaigoje, kai buvo išmušti Latvijos ambasados Maskvoje langai ir pastato sienos ištėpliotos juodais dažais.

Pernai gruodį buvo ištėpliotos dažais Latvijos ambasados Maskvoje sienos, o sausio viduryje - Latvijos konsulato Sankt Peterburge sienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pasibaigus paliauboms Sirijos Alepo miestą vėl drebina susirėmimai

Susirėmimai ir aviacijos antskrydžiai Sirijos Alepo mieste sekmadienį nusinešė mažiausiai trijų civilių žmonių gyvybes.

Vengrijos premjeras: priešinkitės Europos „sovietizacijai“

Vengrija privalo priešintis Europos „sovietizacijai“ ir ginti savo sienas nuo masinės imigracijos, teigia šalies ministras pirmininkas Viktoras Orbanas. Vengrijos premjeras kalbėjo renginyje, skirtame paminėti 1956 metais šalyje vykusį antisovietinį sukilimą, rašo „Euronews“.

Th. May griežtai atmeta antro Škotijos nepriklausomybės referendumo galimybę (5)

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May teigia esanti atvira Škotijos ateities bendradarbiavimui su Europos Sąjunga. Tai Th. May žada aptarti su Škotijos ministre Nicola Sturgeon. Škotija, priešingai kitiems Jungtinės Karalystės regionams, „Brexit“ referendume balsavo už pasilikimą.

Migrantai evakuojami iš Kalė „Džiunglių“, ruošiantis nugriauti stovyklą (2)

Migrantai, tempiantys lagaminus ir daiktų ryšulius, pirmadienį pradėjo trauktis iš „Džiunglėmis“ pramintos stovyklos Prancūzijos šiauriniame Kalė uostamiestį, ruošiantis nugriauti šią neteisėtą kompleksą, tapusį starto aikštele atvykėliams, mėginantiems prasmukti į Didžiąją Britaniją.

Talibai išplatino bepiločiu nufilmuotą savižudžio išpuolį (3)

Praėjusį šeštadienį talibai paviešino bepiločiu filmuotą savižudžio teroristo išpuolį Afganistane.