Į Rusijos prezidento postą pretenduoja 14 kandidatų

Kandidatai iki sekmadienio vakaro komisijai turi pristatyti mažiausiai 500 tūkstančių parašų, remiančių jų kandidatūrą, bei pajamų ir nekilnojamojo turto deklaracijas.

Kol kas buvo patvirtinti tik du iš šių kandidatų, sekmadienį sakė komisijos atstovas spaudai.

Praėjusią savaitę kandidatais į prezidento postą buvo oficialiai įregistruoti Komunistų partijos lyderis Genadijus Ziuganovas, kuris, nuomonių apklausos duomenimis, yra stipriausias V. Putino oponentas, ir nedidelės kairiųjų Dvasinio paveldo grupės narys Aleksijus Podberiozkinas, sakė atstovas spaudai.

Komisija per aštuonias dienas turi nuspręsti dėl kitų kandidatų registracijos.

Nuomonių apklausos rodo, jog kol kas V. Putinas akivaizdžiai pirmauja - jam palankūs daugiau kaip 50 procentų respondentų. Maždaug 20 procentų apklaustųjų pasisako už G. Ziuganovą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių (2)

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (33)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (728)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.