Į Rusijos dūmą išrinktas A. Nevzorovas

Antrąją vietą užėmė gydytojas ir Leningrado srities Įstatymų leidimo susirinkimo deputatas Jurijus Fiodorovas, surinkęs 17,82 proc. balsų.

Rinkimuose dalyvavo 66,77 proc. įregistruotų rinkėjų. Šiai rinkimų apygardai priskirti Rusijos piliečiai, gyvenantys Estijoje.

A. Nevzorovo vienmintis Baltijos šalių klausimu Rusijos liaudies sąjungos pirmininko pavaduotojas pulkininkas Viktoras Alksnis, išankstiniais Maskvos srities rinkimų komisijos duomenimis, su nedidele persvara pirmauja Odincovo vienmandatėje apygardoje Pamaskvyje.

Dar vienas griežtos linijos Baltijos šalių atžvilgiu šalininkas, Rusijos liaudies sąjungos narys Sergejus Baburinas netenka galimybių tapti parlamento deputatu. Pamaskvio Mytiščių rinkimų apygardoje už jį balsavo maždaug 15 proc. rinkėjų, o už jo varžovą - 22 proc.

Naujausiais duomenimis, už Vladimirą Putiną Leniningrado srityje atiduota 66,61 proc. balsų. Antrojoje vietoje - komunistų lyderis Genadijus Ziuganovas - 18,97 proc., trečiojoje vietoje "Jabloko" lyderis Grigorijus Javlinskis - 5,1 proc.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Taivane taifūnas kaip šapelius nešiojo pastato pastolius

Taivano centrinėje dalyje taifūno „Megi“ vėjai kaip šapelius nešiojo statomo pastato pastolius. Stichija šėlo antradienį, rugsėjo 27 dieną.

Th. May prasitarė, kada prasidės išstojimas iš ES (11)

„Tai bus kitų metų pradžioje“, sako Marvinas McGuinnessas apie Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės pareiškimą, skelbia „The Independent“.

JAV jaudinasi dėl vidaus veikėjų atakų (2)

Bombų sprogimai Niujorke ir Naujajame Džersyje, kaip ir išpuolis tą pačią dieną Minesotoje, atkreipia dėmesį į tai, kad vidaus veikėjų atakos, kurias įkvepia smurtinis ekstremizmas, kelia tokį patį pavojų Jungtinėms Valstijoms kaip ir teroristų režisuojamos atakos, sako JAV teritorinio saugumo vadovas.

H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino (440)

„Prieš išeidama iš Valstybės departamento 2013 metų pradžioje, Hillary Clinton parašė prezidentui Barackui Obamai atsisveikinimo pastabą apie Rusiją. Pasak jos, santykių su Maskva „perkrovimas“, kurio tikėjosi Baltieji rūmai, galiausiai patyrė nesėkmę.

Sh. Peresas „kovoja už savo gyvybę“, pablogėjus sveikatai

Buvusio Izraelio prezidento ir Nobelio premijos laureato 93 metų Shimono Pereso sveikatos būklė antradienį ryškiai pablogėjo, jis „kovoja už savo gyvybę“ po anksčiau šį mėnesį patirto insultu, sakė vienas asmuo iš jo artimos aplinkos.