Į premjero postą Putinas gali teikti Kasjanovo kandidatūrą

Vienas jų tikimybę, kad bus pasiūlyta M. Kasjanovo kandidatūra, įvertino "99 procentais". Pasak jo, šiam sprendimui sutrukdyti galėtų tik staigus kadrų politikos pasikeitimas.

Kremliaus administracijos darbuotojas mano, kad M. Kasjanovo naudai byloja ir tai, kad būsimasis premjeras nebus "politinė figūra".

Pokalbyje su "Interfax" korespondentu, V. Putino aplinkos šaltinis taip pat pažymėjo, kad dabar "sprendimų priėmimų centras persikels iš vyriausybės į prezidento administraciją".

Pasak jo, šiandien akivaizdu, kad prezidento administracijos aparatas dirba efektyviau, nei vyriausybės. Iš dalies, pažymėjo pareigūnas, tai rodo ir kiek chaotiška vyriausybės veikla įstatymų leidyboje bei silpnas Ekonomikos ministerijos darbas.

Todėl prezidento administracijos pareigūnai teigia, kad vyriausybėje gali būti įvykdytos struktūrinės reformos. Kartu, pasak jų, "būsimojo kabineto personalinė sudėtis Kremliuje kol kas neaptarinėjama".

Šaltiniai tvirtina, kad kadrų pasikeitimų jėgos struktūrų blokas nepajus. Pareigūnų manymu, labai tikėtina, kad Finansų ministerijos vadovu taps Aleksejus Kudrinas, tuo tarpu dabartinio energetikos ministro Viktoro Kaliužnovo likimas "nėra aiškus".

Pareigūnai pabrėžė, kad iki inauguracijos bus parengti pasiūlymai dėl naujos vyriausybės struktūros bei kadrų sudėties.

"Revoliucinių pasikeitimų greičiausiai nebus", sakė minėtieji šaltiniai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (62)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (16)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.