Į gyvenamąjį namą galėjo pataikyti raketa

 (1)
Interviu žurnalistams penktadienį Kijeve V. Gudymas pranešė, kad sprogimo priežastis tiriančioje komisijoje taip pat dirba kariniai specialistai iš Sausumos kariuomenės štabo.

"Tik po tyrimo bus galima daryti galutines išvadas, kodėl įvyko sprogimas", sakė jis.

Drauge V. Gudymas priminė, kad balandžio 17-20 dienomis Gončarovo poligone Černigovo srityje už 130 km nuo Brovarų vyko planiniai Šiaurės operatyvinio štabo raketų brigados apmokymai. Balandžio 20 dieną buvo paleista tik viena raketa 9M-79 be kovinio užtaiso. Kontrolinės grupės duomenimis, ji nuo tikslo nukrypo 25 metrus.

Raketa buvo paleista 15 val. 05 minučių. Namas Nezaležnajos gatvėje sprogo maždaug 15 val. 10 minučių.

Brovaruose per sprogimą devynaukščio plytinio pastato antroje laiptinėje žuvo dvi moterys ir vienas vyras. Kitos laiptinės nenukentėjo. Penki žmonės buvo nuvežti į ligoninę su įvairaus sunkumo sužalojimais. Du žmonės jau išrašyti iš ligoninės, kitų trijų būklė patenkinama.

Milicija taip pat tiria versiją, kad name galėjo sprogti užtaisas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kaip amerikiečiai renka prezidentą?

Abu JAV kandidatai turi pagrindo netikėti nacionalinėmis apklausomis – mat balsai skaičiuojami atskirose valstijose. Nugalėtoją nulemia sudėtinga sistema, kurios tikslas – sumažinti įtakos skirtumus tarp didesnių ir mažesnių valstijų. Nustačiusios laimėtoją, valstijos deleguoja rinkikus į kolegiją, kuri ir nulemia laimėtoją šalies mastu.

Sirijoje per aviacijos smūgius mokykloje žuvo 22 vaikai (59)

Aviacijos smūgiai, kurių taikiniu tapo viena mokykla Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje teritorijoje Idlibo provincijoje žuvo 22 vaikai ir šeši mokytojai, trečiadienį pranešė Jungtinių Tautų vaikų teisių agentūra UNICEF.

Penki „Brexit“ scenarijai: laukiama politinio sprogimo (41)

Britai veikiausiai rinktųsi pirmąjį scenarijų. Antrasis būtų geriau nei trečiasis. Ketvirtasis – visiška ekonominė katastrofa. Penktasis – liberalizmo fanatikų fantazija. Su penkiais galimais „Brexit“ scenarijais supažindina ir juos glaustai pristato „The Independent“ ekonomikos redaktorius Benas Chu.

Italiją supurtė žemės drebėjimas žemė drebėjo antrąkart, atnaujinta 23:50 (23)

Stiprus žemės drebėjimas trečiadienį supurtė Italijos vidurio regioną ir buvo juntamas sostinėje Romoje.

Turkijoje suėmus du Dijarbakyro merus kilo riaušės (2)

Turkijos policija trečiadienį Dijarbakyre susirėmė su protestuotojais, kuriuos vaikė ašarinėmis dujomis ir vandens patrankas, kad žmonės nedemonstruotų savo nepritarimo valdžiai, suėmusiai abu kurdų gyventojų daugumą turinčio miesto merus.