Gusinskis išsipirko už už 5,5 mln. dolerių

Rusijos verslininkas Vladimiras Gusinskis, vykdant Ispanijos teismo tardytojo Baltasaro Garzono (Baltasaro Garsono) potvarkį, penktadienį už 5,5 mln. dolerių užstatą buvo paleistas iš Ispanijos kalėjimo. Tačiau šią naktį jam dar teks praleisti kalėjime. Kaip praneša agentūra EFE, remdamasi šaltiniais teisėsaugos institucijose, apie sprendimą V. Gusinskis ir jo advokatai buvo informuoti dalyvaujant teisėjui ir prokurorui.
Pasak liudininkų, V. Gusinskis atrodė pavargęs, nesiskutęs keletą dienų.

Žiniasklaidos magnatas buvo suimtas Ispanijoje gruodžio 12 dieną reikalaujant Rusijos teisėsaugos institucijoms, kurios kaltina jį sukčiavimu stambiu mastu.

Holdingas "Media-Most" patenkintas Ispanijos teisėjo Baltasaro Garzono sprendimu paleisti jo vadovą Vladimirą Gusinskį už 1 mlrd. pesetų (maždaug 6 mln. eurų arba 5 mln. dol.), pareiškė oficialus holdingo atstovas Dmitrijus Ostalskis.

Penktadienį interviu jis pabrėžė, kad šis sprendimas leis V. Gusinskiui Kalėdas ir Naujuosius metus sutikti su šeima.

"Dabar žodį tars Ispanijos vyriausybė, turinti nuspręsti, ar išduoti V. Gusinskį Rusijai, ar ne. Jei toks sprendimas bus priimtas, vyks atitinkamas teismo procesas. Tačiau Ispanijos vyriausybė gali ir nesutikti su Rusijos reikalavimu", teigė D. Ostalskis. Pinigus V. Gusinskio advokatai turi įmokėti šeštadienį, gruodžio 23 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Venesuelos parlamentas apkaltino prezidentą N. Maduro „valstybės perversmu“ (2)

Venesuelos Nacionalinės Asamblėjos pirmininkas Julio Borgesas apkaltino šalies prezidentą Nicolą Maduro „valstybės perversmu“ po to, kai Aukščiausiasis teismas nusprendė perimti parlamento įstatymų leidžiamąją valdžią, praneša AFP.

JAV Senatorius: Rusija mėgino kištis į JAV prezidento rinkimus (37)

JAV Senato Žvalgybos komiteto pirmininko pavaduotojas Markas Warneris apkaltino Rusiją mėginimu kištis į Amerikos prezidento rinkimus, kuriuos laimėjo Donaldas Trumpas, praneša BBC.

Izraelio premjeras B. Netanyahu žada įgyvendinti naujos gyvenvietės statybų planą (11)

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu ketvirtadienį pažadėjo imtis veiksmų įgyvendinant planą okupuotame Vakarų krante įkurti pirmąją žydų gyvenvietę po ilgesnės kaip 20 metų pertraukos, praneša naujienų agentūra AFP.

V. Putinas: už nesankcionuotus protestus būtina bausti (162)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pareiškė, kad nesankcionuotų masinių protestų dalyviai turi būti baudžiami.

Skambina pavojaus varpais: demokratijai Lenkijoje iškilo reali grėsmė (293)

2015 m. atėjusi į valdžią, Lenkijos populistinė Teisės ir teisingumo partija (TTP) pradėjo sisteminį puolimą prieš šalies liberaliosios demokratijos institucijas. TTP ėmėsi riboti Lenkijos konstitucinio teismo įgaliojimus, be paliovos kėsinasi į teisėjų nepriklausomumą ir siekia nutildyti spaudą, interneto svetainėje project-syndicate.org teigia buvęs Belgijos ministras pirmininkas ir Europos Parlamento liberalios ALDE frakcijos vadovas Guy Verhofstadas.