Gusinskis išsipirko už už 5,5 mln. dolerių

Rusijos verslininkas Vladimiras Gusinskis, vykdant Ispanijos teismo tardytojo Baltasaro Garzono (Baltasaro Garsono) potvarkį, penktadienį už 5,5 mln. dolerių užstatą buvo paleistas iš Ispanijos kalėjimo. Tačiau šią naktį jam dar teks praleisti kalėjime. Kaip praneša agentūra EFE, remdamasi šaltiniais teisėsaugos institucijose, apie sprendimą V. Gusinskis ir jo advokatai buvo informuoti dalyvaujant teisėjui ir prokurorui.
Pasak liudininkų, V. Gusinskis atrodė pavargęs, nesiskutęs keletą dienų.

Žiniasklaidos magnatas buvo suimtas Ispanijoje gruodžio 12 dieną reikalaujant Rusijos teisėsaugos institucijoms, kurios kaltina jį sukčiavimu stambiu mastu.

Holdingas "Media-Most" patenkintas Ispanijos teisėjo Baltasaro Garzono sprendimu paleisti jo vadovą Vladimirą Gusinskį už 1 mlrd. pesetų (maždaug 6 mln. eurų arba 5 mln. dol.), pareiškė oficialus holdingo atstovas Dmitrijus Ostalskis.

Penktadienį interviu jis pabrėžė, kad šis sprendimas leis V. Gusinskiui Kalėdas ir Naujuosius metus sutikti su šeima.

"Dabar žodį tars Ispanijos vyriausybė, turinti nuspręsti, ar išduoti V. Gusinskį Rusijai, ar ne. Jei toks sprendimas bus priimtas, vyks atitinkamas teismo procesas. Tačiau Ispanijos vyriausybė gali ir nesutikti su Rusijos reikalavimu", teigė D. Ostalskis. Pinigus V. Gusinskio advokatai turi įmokėti šeštadienį, gruodžio 23 dieną.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Lenkijoje sulaikytas atsargos karininkas, įtariamas šnipinėjimu Rusijos naudai

Lenkijos pareigūnai sulaikė atsargos karininką Piotrą Capalą, įtariamą šnipinėjimu Rusijos naudai. Tai pranešama oficialiame Lenkijos karinės kontržvalgybos tinklalapyje.

Belgijoje sulaikyti aštuoni asmenys, įtariami rėmę IS (1)

Belgijos teisėsaugos pareigūnai apieškojo kelis namus ir sulaikė aštuonis asmenis, įtariamus teikusius finansinę paramą grupuotei „Islamo valstybė“ (IS) ir verbavusius kovotojus Sirijos civiliniam karui, antradienį pranešė federaliniai prokurorai, skelbia naujienų agentūra AP.

D. Trumpui neįtiko nauji prezidentiniai lėktuvai – pareikalavo atšaukti užsakymą (1)

Jungtinių Valstijų išrinktasis prezidentas Donaldas Trumpas antradienį paragino atšaukti milijardų dolerių vertės sutartį su kompanija „Boeing“ dėl naujų prezidentinių lėktuvų „Air Force One“ įsigijimo, pavadindamas išaugusią sutarties kainą „absurdiška“.

Paviešintas iškalbingiausias 2016 kadras, kuris iliustruoja liūdną tiesą (33)

Penki pasaulio įtakingieji, nufotografuoti tada, kai dar vadovavo galingiausioms pasaulio valstybėms. Buvo galima tikėtis, kad bendromis jų pastangomis pasaulis galėjo tapti laisvesnis.

Pateikti siūlymai ES ir NATO bendradarbiavimui stiprinti

Briuselyje antradienį posėdžiavę NATO užsienio reikalų ministrai pateikė apie 40 konkrečių pasiūlymų, kaip stiprinti bendradarbiavimą su ES saugumo srityje.