Gusinskis išsipirko už už 5,5 mln. dolerių

Rusijos verslininkas Vladimiras Gusinskis, vykdant Ispanijos teismo tardytojo Baltasaro Garzono (Baltasaro Garsono) potvarkį, penktadienį už 5,5 mln. dolerių užstatą buvo paleistas iš Ispanijos kalėjimo. Tačiau šią naktį jam dar teks praleisti kalėjime. Kaip praneša agentūra EFE, remdamasi šaltiniais teisėsaugos institucijose, apie sprendimą V. Gusinskis ir jo advokatai buvo informuoti dalyvaujant teisėjui ir prokurorui.
Pasak liudininkų, V. Gusinskis atrodė pavargęs, nesiskutęs keletą dienų.

Žiniasklaidos magnatas buvo suimtas Ispanijoje gruodžio 12 dieną reikalaujant Rusijos teisėsaugos institucijoms, kurios kaltina jį sukčiavimu stambiu mastu.

Holdingas "Media-Most" patenkintas Ispanijos teisėjo Baltasaro Garzono sprendimu paleisti jo vadovą Vladimirą Gusinskį už 1 mlrd. pesetų (maždaug 6 mln. eurų arba 5 mln. dol.), pareiškė oficialus holdingo atstovas Dmitrijus Ostalskis.

Penktadienį interviu jis pabrėžė, kad šis sprendimas leis V. Gusinskiui Kalėdas ir Naujuosius metus sutikti su šeima.

"Dabar žodį tars Ispanijos vyriausybė, turinti nuspręsti, ar išduoti V. Gusinskį Rusijai, ar ne. Jei toks sprendimas bus priimtas, vyks atitinkamas teismo procesas. Tačiau Ispanijos vyriausybė gali ir nesutikti su Rusijos reikalavimu", teigė D. Ostalskis. Pinigus V. Gusinskio advokatai turi įmokėti šeštadienį, gruodžio 23 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Paryžiuje pristatytas NATO karinėms operacijoms pritaikytas bepilotis sraigtasparnis (1)

Greta milžiniško karinio transportinio lėktuvo A400M kitas „Airbus“ orlaivis – bepilotis sraigtasparnis – atrodo kaip žaisliukas. Nepaisant nedidelių gabaritų, šis aparatas gali iš esmės pakeisti NATO vykdomų karinių jūrų operacijų pobūdį.

Hitlerio varpas kursto aistras: protu nesuvokiama, kad jis skamba per pamaldas (119)

Vokietijos Herxheim am Berg miesto senojoje bažnyčioje kabantis varpas kelia aršias diskusijas. Kam ir kodėl jis galėjo užkliūti? Maža to, miesto meras „Deutsche Welle“ portalui tvirtina, kad bent jau artimiausiu metu nesantaiką kurstantis varpas niekur nedings.

Rusija perspėja Norvegiją, kad dėl JAV karių dislokavimo pablogės santykiai (90)

Norvegijos santykiai su Rusija gali pablogėti, o įtampa NATO šiauriniame flange - išaugti dėl Norvegijos leidimo Jungtinėms Valstijoms dislokuoti jūrų pėstininkus savo teritorijoje, Rusijos ambasada Norvegijoje šeštadienį pranešė naujienų agentūrai „Reuters“.

Kataras teigia, kad šaliai iškelti reikalavimai yra nerealistiški

Kataro užsienio reikalų ministras atmetė arabų šalių įteiktą 13 reikalavimų sąrašą, kuriuos reiktų įgyvendinti tam, kad būtų atšauktos sankcijos. Pasak ministro, reikalavimai yra nepagrįsti ir neįgyvendinami, informuoja BBC.

Pietų Korėjos prezidentas pakvietė Pchenjano delegaciją į 2018-ųjų žiemos olimpines žaidynes

Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį pakvietė Šiaurės Korėją į kitąmet vyksiančias žiemos olimpines žaidynes ir sakė, kad sportas galėtų tapti priemone siekti taikos.