Gruzijos delegacija susilaikė per balsavimą dėl sankcijų Rusijai

Gruzijos delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje susilaikė ketvirtadienį per balsavimą dėl sankcijų Rusijai", pareiškė žurnalistams ETPA viceprezidentas Michailas Saakašvilis.
Pasak jo, tai buvos gerai apgalvotas, pragmatiškas sprendimas. Kaip pranešė M. Saakašvilis, tokios pozicijos laikėsi ir kitos posovietinės šalys, kurios yra Europos Tarybos narės.

M. Saakašvilis mano, kad netikslinga eiti į atvirą susipriešinimą su Rusija.

"Tai reikštų kišti galvą liūtui į nasrus", sakė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kremlius nekreipia dėmesio į piliečių laiškus dėl Helovino (5)

Kremliuje nekreipiama dėmesio į piliečių laiškus Generalinei prokuratūrai su prašymu išsiaiškinti dėl Helovino ir šios šventės šventimo Rusijoje.

Rusija išbandė hipergarsinę raketos kovinę galvutę (24)

Rusija šią savaitę sėkmingai išbandė hipergarsinę raketos kovinę galvutę, penktadienį pranešė dienraštis „Izvestija“, o šis žingsnis žymi tolesnę pažangą Maskvos pastangose modernizuoti savo strateginį branduolinį arsenalą.

Serbijos premjeras atsisakė komentuoti Rusijos piliečių deportavimą (8)

Serbijos ministras pirmininkas Aleksandras Vučičius atsisakė komentuoti pranešimus apie Rusijos piliečių, įtariamų rengus teroro aktus Juodkalnijoje, deportavimą. Kaip pranešė penktadienį televizijos kanalas „N1“, politikas pareiškė neturįs teisės kalbėti apie tokius dalykus.

„Islamo valstybė“ per praėjusią savaitę šalia Mosulo nužudė mažiausiai 232 žmones (12)

„Islamo valstybės“ kovotojai per praėjusią savaitę nužudė mažiausiai 232 žmones Mosule ir šalia jo, kai Irako vyriausybės pajėgos priartėjo prie miesto, penktadienį pranešė Jungtinių Tautų žmogaus teisių biuras.

Lenkija pasmerkė Rusijos karo laivų dislokavimą Baltijos jūroje (52)

NATO narė Lenkija penktadienį pasmerkė „agresyvų ir neatsakingą“ Rusijos dviejų karo laivų, galinčių nešti didelio nuotolio sparnuotąsias raketas su branduolinėmis galvutėmis, dislokavimą Baltijos jūroje.