Grozne sulaikytas "The Times" korespondentas

Kaip praneša "Interfax" korespondentas iš įvykio vietos, anglą sulaikė pats Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze vadas generolas pulkininkas Viktoras Kazancevas.

"The Times" biuro Maskvoje vadovas, kalbėdamasis su "Interfax" korespondentu, prisipažino maloniai nustebęs, kai sutiko Rusijos armijos Šiaurės Kaukaze vadą. "Generolas Kazancevas buvo man draugiškas, pavėžėjo savo automobiliu iki Chankalos ir liepė man duoti pietų - tai ir buvo padaryta", sakė G. Whittelas.

Pasakodamas apie tai, kaip jis atsidūrė Grozno centre, Didžiosios Britanijos žurnalistas pranešė, kad iš Mozdoko, į kurį jis atvažiavo automobiliu, kariniu sraigtasparniu atskrido į federalinių pajėgų bazę Chankaloje. "Iš ten pėsčiomis kelias valandas ėjau iki Grozno, kur, iki Minutkos aikštės likus eiti maždaug 10 minučių, sutikau generolą Kazancevą", sakė jis.

Pasak Didžiosios Britanijos žurnalisto, Grozne jis mėgino pasitikslinti operatyvinę padėtį ir išsiaiškinti, ar iš tikrųjų maždaug 2 tūkst. kovotojų išsiveržė iš miesto, kaip pranešė žiniasklaida. Pasak G. Whittelo, "tai sužinoti prašė laikraščio redakcijos vadovai".

Kaip praneša "Interfax" korespondentas iš Chankalos, šiuo metu Rusijos specialiųjų tarybų atstovai kalbasi su Didžiosios Britanijos žurnalistu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (23)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (608)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.