Grozne rasti du vagonai su 154 žmonių palaikais

Grozne tikrinant geležinkelio stotį, rasti du vagonai refrižeratoriai su 154 žmonių palaikais.
Kaip pranešė Rusijos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininko pirmasis pavaduotojas generolas pulkininkas Valerijus Manilovas spaudos konferencijoje penktadienį, "šiandien aiškiai negalima pasakyti, kad tai Rusijos kareiviai".

Pasak generolo, palaikai bus nugabenti į laboratoriją Rostove, kur bus atlikta išsami ekspertizė.

"Apie šių vagonų nugabenimą į Rostovą su Čečėnijos vadovybe buvo kalbamasi dar per aną kampaniją, bet sutikimo mes negavome", sakė V. Manilovas.

Drauge, pasak generalinio štabo atstovo, "nes nesame tvirtai įsitikinę, kad žuvusiųjų palaikai likę nuo ankstesnio karo (Čečėnijoje).

Jis pažymėjo, jog dėl žuvusiųjų palaikų perdavimo "vyko derybos". "Kitas reikalas, sakė V. Manilovas, ar mes žinojome, kad jie (vagonai su žuvusiųjų palaikais) yra. Manau to nežinojo tiksliai niekas", sakė generolas.

Pasak jo, "tai, kaip jie atsirado (vagonai) ir kas juose yra, dar reikės išsiaiškinti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Taivane taifūnas kaip šapelius nešiojo pastato pastolius

Taivano centrinėje dalyje taifūno „Megi“ vėjai kaip šapelius nešiojo statomo pastato pastolius. Stichija šėlo antradienį, rugsėjo 27 dieną.

Th. May prasitarė, kada prasidės išstojimas iš ES (11)

„Tai bus kitų metų pradžioje“, sako Marvinas McGuinnessas apie Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės pareiškimą, skelbia „The Independent“.

JAV jaudinasi dėl vidaus veikėjų atakų (2)

Bombų sprogimai Niujorke ir Naujajame Džersyje, kaip ir išpuolis tą pačią dieną Minesotoje, atkreipia dėmesį į tai, kad vidaus veikėjų atakos, kurias įkvepia smurtinis ekstremizmas, kelia tokį patį pavojų Jungtinėms Valstijoms kaip ir teroristų režisuojamos atakos, sako JAV teritorinio saugumo vadovas.

H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino (440)

„Prieš išeidama iš Valstybės departamento 2013 metų pradžioje, Hillary Clinton parašė prezidentui Barackui Obamai atsisveikinimo pastabą apie Rusiją. Pasak jos, santykių su Maskva „perkrovimas“, kurio tikėjosi Baltieji rūmai, galiausiai patyrė nesėkmę.

Sh. Peresas „kovoja už savo gyvybę“, pablogėjus sveikatai

Buvusio Izraelio prezidento ir Nobelio premijos laureato 93 metų Shimono Pereso sveikatos būklė antradienį ryškiai pablogėjo, jis „kovoja už savo gyvybę“ po anksčiau šį mėnesį patirto insultu, sakė vienas asmuo iš jo artimos aplinkos.