Gelajevui pavyko išsiveržti iš apsupties

"Manau, jis vis dėlto su grupe kovotojų pasitraukė iš šios gyvenvietės", sakė generolas S. Kovunas.

Kalbėdamas apie operaciją Komsomolskojės gyvenvietėje, S. Kovunas pranešė, kad praėjusią parą federalinės pajėgos 94 kovotojus sunaikino, o 132 kovotojai pasidavė į nelaisvę.

"Šiuo metu vidaus kariuomenės ir kitų jungtinės grupuotės dalinių kariai "apieško gyvenvietę", sakė vado pavaduotojas. Jis pridūrė, kad ši operacija truks dar kelias dienas.

Pasak kariuomenės vado pavaduotojo, vidaus kariuomenės daliniai šiuo metu tęsia vienos čečėnų kovotojų grupuotės likvidavimo operaciją Vedeno tarpukalnėje, prie aukštai kalnuose esančio Dargo kaimo. Iš viso, jo duomenimis, šioje tarpukalnėje Čečėnijos pietuose dar yra apie 1,5 tūkst. čečėnų kovotojų.

Tuo tarpu Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze štabo duomenimis, R. Gelajevas pastarąją savaitę kovos veiksmams Komsomolskojės gyvenvietėje vadovavo iš gretimo Alchazurovo kaimo.

Todėl kariškiai pranešė, kad antradienį federalinės pajėgos pradėjo pasų režimo tikrinimo operaciją Alchazurove.

"Gauta operatyvinių duomenų, kad kaime yra maždaug 100 čečėnų kovotojų, kurie mažomis grupelėmis atėjo iš Komsomolskojės", pažymėjo štabo pareigūnai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Didžiausia H. Clinton bėda: gebėjimas ją nuslėpti nulems JAV ateitį (4)

Iki Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento rinkimų likus kiek mažiau nei dviem mėnesiam, viso pasaulio žiniasklaidoje netyla kalbos apie du realiausius pretendentus užimti galingiausios pasaulio valstybės vadovo postą – Hillary Clinton bei Donaldą Trumpą.

Efektingi lėktuvų ir parašiutininkų pasirodymai Šiaurės Korėjoje

Sekmadienį, rugsėjo 25 d., Vonsane, Šiaurės Korėjoje baigėsi dvi dienas trukęs oro pasirodymams skirtas renginys. Susirinkusi publika neliko abejinga gimtosios šalies ir užsienio sportininkų demonstruojamiems triukams.

Kanadoje viešintys Princas Williamas ir Kate apsilankė Vankuveryje

Sekmadienį, rugsėjo 25 d. Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo žmona Kate atskrido lėktuvu su plūdėmis į Britų Kolumbiją. Tai oficialaus jų vizito į Kanadą dalis.

Sirijos Alepo mieste - nauji antskrydžiai (10)

Sukilėlių kontroliuojami Sirijos Alepo miesto kvartalai pirmadienį vėl buvo atakuojami iš oro. Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nuo vidurnakčio surengė „dešimtis" antskrydžių prieš rytinę Alepo dalį, pranešė Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Azerbaidžanas balsuoja referendume dėl didesnių prezidento galių (1)

Azerbaidžane pirmadienį vyksta referendumas dėl kontroversiško siūlymo suteikti daugiau galių ilgamečiui šalies prezidentui Ilhamui Aliyevui.